راهنمای دانلود برای کاربران خارج از ایران

راهنمای دانلود از آپلود مگافایل در اینجا دانلود فایل به دو صورت با سرعت بالا و با سرعت معمولی امکان پذیر است. را Slow Download و یا Fast Download برای دانلود در این صفحه میبایست یکی از گزینه های انتخاب نمایید.

آموزش MegaFile

دانلود سریع – Fast Download برای دانلود با سرعت بالا می بایست اشتراک Premium خریداری کرده باشید . با اشتراک Premium می توانید ار دانلود سریع استفاده کنید و طبق اطلاعات جدول زیر از قابلیت های این نوع عضویت استفاده نمایید .

آموزش MegaFile

Premium Account اگر دارای حساب کاربری Premium هستید فقط کافیست وارد حساب کاربری خود شوید . در صورت فراموشی رمز عبور می توانید از گزینه فراموشی رمز عبور استفاده نمایید تا رمز برای شما ارسال شود . در صورت بوجود آمدن هر پرسش و یا مشکل همکاران ما از طریق صفحه Contact Us در سریع ترین زمان پاسخگوی شما خواهند بود .Download در صورت داشتن اشتراک Premium بلافاصله به صفحه زیر هدایت میشوید .

آموزش MegaFile

کد امنیتی را وارد کرده و سپس گزینه Creat Download Link را کلیک کنید .

آموزش MegaFile

با کلیک روی ایکون فوق فایل دانلود خواهد شد .تهیه اشتراک Premium ابتدا روی گزینه Fast Download کلیک کنید .

5.www.download.ir

در این صفحه پلن زمانی مورد نظر خود را انتخاب کنید .

6.www.download.ir

در مرحله بعد از شما لیمیل آدرس درخواست کی شود . به دلیل اینکه نام کاربری و رمز عبور برای شما ایمیل خواهد شد در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت کنید.

آموزش MegaFile

پس از ورود ایمیل آدرس به درگاه پرداخت متصل خواهید شد توجه داشته باشید اگر در وب سایت LOGIN باشید صفحه فوق برای شما نمایش داده نمیشود و مستقیم به درگاه پرداخت هدایت می شوید. در این صفحه باید تیک گزینه های شرایط و قوانین را انتخاب نمایید تا وارد مرحله بعد شوید

آموزش MegaFile

در این صفحه اطلاعات پرداخت خود را وارد نمائید

آموزش MegaFile

پس از اتمام روال عضویت Premium می توانید با سرعت و بدون محدودیت فایل های خود را دانلود نمائید . نام کاربری و رمز عبور به ایمیل آدرس شما ارسال گردیده تا برای دانلود های بعدی از آن استفاده کنید . چنانچه نام کاربری و رمز عبور را دریافت ننمودید ابتدا با دقت Inbox و همینطور Spam و Junk ایمیل خود را بررسی نمایید اگر همچنان دریافت نشده بود از طریق ارسال پیام از صفحه Contact Us اقدام نمایید .دانلود با سرعت معمولی – Slow Download برای دانلود با سرعت معمولی روی گزینه Slow Download کلیک کنید .

آموزش MegaFile

90 ثانیه منتظر بمانید تا ثانیه شمار به پایان برسد .

آموزش MegaFile

سپس مراحل reCAPTCHA را انجام دهید و بر روی Creat Download Link کلیک نمایید .

آموزش MegaFile

با کلیک روی آیکون زیر دانلود آغاز خواهد شد .

13.www.download.ir

مزایای عضویت در سایت توجه داشته باشید که با ثبت نام در وبسایت از محدودیت های کمتری برای دانلود فایل های خود برخوردار خواهید بود .

آموزش MegaFile

راهنمای عضویت در سایت در منوی بالای سایت سمت راست بر روی Sign Up کلیک کنید .

آموزش MegaFile

فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. نام کاربری ایمیل آدرس رمز عبور تکرار رمز عبور ورود کد امنیتی

آموزش MegaFile

پس از تکمیل فرم ثبت نام ، پیام زیر برای شما نمایش داده خواهد شد

آموزش MegaFile

ایمیلی حاوی لینک فعال سازی حساب برای شما ارسال می گردد. در صورتی که ایمیل را مشاهده ننمودید، ایمیل با اطلاعات زیر را جستجو نمایید.در این ایمیل نام کاربری، رمز عبور و لینک فعال سازی حساب کاربری را مشاهده خواهید نمود. بر روی لینک فعال سازی کلیک نمایید. پس از آن در مرکز صفحه پیام Account Confirmed برای شما نمایش داده خواهد شد و همچنین در منوی سایت مشاهده می نمایید که شما در حساب کاربری خود لاگین شده اید.

آموزش MegaFile

راهنمای بازیابی رمز عبور در منوی سایت سمت راست بر روی Login کلیم نمایید .

آموزش MegaFile

در صفحه ورود به حساب کاربری بر روی گزینه Forget Password کلیک کنید .

آموزش MegaFile

در صفحه بعد فرم Password Recovery را با ورود نام کاربری و کد امنیتی تکمیل نمایید .

آموزش MegaFile

اگر نام کاربری خود را به خاطر ندارید به ایمیل خود مراجعه نمایید، نام کاربری و رمز عبور اولیه در زمان ثبت نام برای شما ارسال شده است . پس از ورودی اطلاعات پیام Password recovery link sent to your email برای شما نمایش داده خواهد شد و در این زمان ایمیلی حاوی لینک بازیابی رمز عبور برای شما ارسال می گردد .عنوان ایمیل Mega File: password recovery آدرس ارسال کننده ایمیل noreply@megafile.ioبر روی لینک موجود در ایمیل کلیک نمایید. در صفحه ی نمایش داده شده رمز عبور جدید خود را وارد نمایید و بر روی Save Setting کلیک کنید .راهنمای ورود به حساب کاربری در منوی بالای سایت سمت راست بر روی Login کلیک کنید .

آموزش MegaFile

فرم ورود به حساب کاربری را تکمیل نمایید

آموزش MegaFile

اگر نام کاربری و رمز عبور صحیح باشد به حساب کاربری وارد می شوید در غیر اینصورت پیام Incorrect Login or Password نمایش داده خواهد شد .