تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید ترکیب اژدها Merge Dragons v5.1.0

Merge Dragons

یک بازی پازل برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما می توانید با کشف کردن نژاد های مختلفی از اژدها و تطبیق دادن آن ها گونه هایی جدید و قدرتمند تری از اژدها را رشد و پرورش دهید . جهان توسط نیرو های تاریک مورد حمله قرار گرفته است در این وضعیت شما باید با استفاده از نیروی جادویی این موجودات تاریک را نابود کنید . شما می توانید در این دنیای اسرار آمیز از تخم اژدها ، گنجینه ها ، درختان ، ستاره ها ، گل های جادویی و موجودات افسانه ای برای شکست دادن دشمنان کمک بگیرید . بیش از 500 آیتم جادویی در این بازی وجود دارد که با کشف کردن آن ها می توانید توانایی های خودتان را ارتقا دهید . رمز و راز سرزمین جادویی را در دنیای

Merge Dragons

کشف کنید . با کشف کردن آیتم های جادویی معما ها را حل کنید و خودتان را به چالش بکشانید . بیش از 17 نژاد مختلف از اژدها ها در این سرزمین افسانه ای وجود دارد با کشف کردن آن ها اژدها های قدرتمند تری پرورش دهید و با نیروی بیشتری دشمنان را شکست دهید .
نام: Merge Dragons
حجم فایل: 133 مگابایت
شرکت سازنده: Gram Games Limited
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v5.1.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: پازل
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Merge Dragons - v5.1.0

Discover a magical land of entertainment and mystery in the world of Merge Dragons! where you can combine everything into better and more powerful items for your journey.

لینک دانلود