تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Meridian Squad 22 نسخه CODEX

Meridian Squad 22 یک بازی در سبک استراتژی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Merge Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Merge Games یک استودیوی قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری نظیر سری محبوب Commandos و Battle Group شده است و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . سبک استراتژی یکی از محبوب ترین سبک ها در میان بازی بازان می باشد و هر ساله بازی های بسیاری در این سبک منتشر می شوند که هر کدام این سبک را دست خوش تغییرات بسیاری کرده اند . بازی های مانند سری محبوب Red Alert و Star craft از همین بازی ها می باشند که این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند . بازی رایانه ای Meridian Squad 22 یکی از همین بازی های می باشد که از ترکیب سبک استراتژی و اکشن ساخته شده است و موفق شده است یکی از جذاب ترین بازی های استراتژی سال 2016 را خلق کند .

سایر توضیحات : داستان این بازی در آینده ای دور اتفاق می افتد و در شرایطی که انسان ها به تکنولوژی های بسیار پیشرفته ای دست بافته اند که با کمک آن می توانند شروع به فرستادن انسان ها به سایر سیارات کنند و سیارات دیگر را تبدیل به خانه ای جدید برای انسان ها کنند . در جریان اولین تلاش انسان ها برای ساخت خانه ای جدید ماموریت دچار مشکلاتی می شود و سفینه انسان ها دچار یک حادثه  می شود و ارتباط آنها با زمین قطع می شود ، در جریان این اتفاق انسان ها یک سفینه برای بررسی شرایط و نجات بازماندگان ارسال می کنند و شما به عنوان فرمانده این تیم عاظم این ماموریت می شوید . گیم پلی این بازی یکی از نکات جذاب این بازی می باشد نقشه های بسیار بزرگ و آیتم های متنوع این بازی باعث شده است که تجربه این بازی برای تمام طرفداران سبک استراتژی حیاطی باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Meridian Squad 22 نسخه CODEX

مشخصات بازی Meridian Squad 22 :

نام بازی : Meridian Squad 22پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Merge Gamesمنتشر کننده : Merge Gamesسبک بازی : استراتژی – اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Meridian Squad 22

لینک دانلود