تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمشن سریالی Mickey Mouse Clubhouse

به روز رسانی :

1395/03/19 فصل چهارم اضافه شد .

Mickey Mouse Clubhouse یکی دیگر از مجموعه انیمیشن سریالی ها محبوب کمپانی دیزنی می باشد که در Disney Junior از شبکه Disney Channel پخش می شود. اولین قسمت انیمیشن سریالی Mickey Mouse Clubhouse در 5 می 2006 منتشر شد و توانست بار دیگر تمامی خاطرات دوست داران این شخصیت کارتونی محبوب را زنده کند و آن ها را به وجد آورد. این سریال علاوه بر زمینه سرگرمی که دارد می تواند در زمینه آموزش زبان انگلیسی، مخصوصا برای کودکان مفید باشد. و آن ها بتوانند از طریق تفریح و سرگرمی زبان انگلیسی خود را نیز بهبود بخشند. این انیمیشن همچنین توانسته برنده یک جایزه بین المللی شود و نامزد دریافت چهارده جایزه دیگر نیز باشد.

سایر توضیحات : از انیمیشین سریالی Mickey Mouse Clubhouse نه تنها کودکان لذت می برند بلکه بزرگسالان نیز می توانند با تماشای این شخصیت کارتونی خاطره انگیز، خاطرات خود را به یاد آورند. داستان این انیمیشن از این قرار است که میکی و دوستان او مینی، دونالد،پلوتو، دیزی، گوفی، پتی،کلارابل و بسیاری دیگر که در ادامه به آن ها خواهند پیوست، ماجراجویی هایی سرگرم کننده و البته آموزنده دارند که به شخصیت کودک شما کمک فراوانی خواهد کرد. در ساخت این انیمشن سریالی افراد بسیار زیادی همکاری داشتند و تا کنون برای فصل های مختلف تعداد زیادی از کارگردانان و تهیه کنندگان و نویسندگان حضور داشتند. از ستارگان حاضر در این سریال می توانیم Bill Farmer را نام ببریم که به خاطر گویندگی در نقش گوفی و مادر بزرگ توانست جایزه آنی را از آن خود کند. در صورتی که قادر به دانلود این انیمیشن سریالی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Mickey Mouse Clubhouse

سایر مشخصات انیمیشن سریالی Mickey Mouse Clubhouse :– کارگردانان : Sherie Pollack, Donovan Cook, Howy Parkins, Broni Likomanov, Rob LaDuca, Victor Cook– نویسندگان : Ashley Mendoza و Kevin Campbell و Leslie Valdes و …– سال آغاز : 2006– وضعیت پخش : مشخص نیست– زبان فیلم :  انگلیسی– کیفیت تصویر : 480p – 720p– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB 

Mickey Mouse Clubhouse

لینک دانلود