تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Mighty No 9 نسخه CODEX

Mighty No 9 یک بازی در سبک اکشن می باشد که در سال 2016 توسط استودوی بازی سازی Deep Silver ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Deep Silver یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون مسئولیت ساخت بازی های بسیاری نظیر سری موفق METRO و Saints Row را در کارنامه هنری خود داشته است و برای ساخت این بازی ها موفق به دریافت جوایز بسیاری نیز شده است . سبک اکشن یکی از سبک های محبوب و پرطرفدار بازی های رایانه ای می باشد که در سال های اخیر با ترکیب با سبک های مختلف تبدیل به یکی از محبوب ترین سبک های شده است . بازی هایی مانند سری محبوب Call of duty و Mortal Combat کمک شایانی به محبوبیت این سبک کردند . بازی رایانه ای Mighty No 9 یکی از همین بازی ها می باشد که سازنده در آن از ترکیب سبک های اکشن و دو بعدی موفق به خلق یکی از جذاب ترین بازی های اکشن سال 2016 شده است .

سایر توضیحات : داستان این بازی در دنیایی در جریان است که یک ویروس کامپوتری کشنده باعث شده است ربات هایی که انسان ها برای خدمت به بشر ساخته اند تبدیل به ارتشی از موجودات بی رحم شوند . شما در این بازی در نقش بک می باشید ، بک آخرین نسل از این ربات ها می باشد که این ویروس هیچ تاثییری بر آن نداشته است و شما باید با کنترل آن به جنگ ربات ها رفته و انسان ها را از تحدیدی جدی نجات دهید . گبم پلی این بازی ترکیبی از مبارزات بسیار سریع می باشد ، شما باید در دنیای دو لعدی این بازی به سرعت حرکت کرده و دشمنان خود را نابود کنید . این بازی تمام المان های مثبت سبک پلتفرمر را برداشته و با مدرن سازی آنها و ترکیب آن با گیم پلی سرعتی و بسیار روان بازی یکی از بهترین تجربه های بازی های اکشن را برای طرفداران این سبک به ارمغان آورده است . بازی رایانه ای Mighty No 9 یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Mighty No 9 نسخه CODEX

مشخصات بازی Mighty No 9 :

نام بازی : Mighty No 9پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Deep Silverمنتشر کننده : Deep Silverسبک بازی : اکشن – مبارزه اینوع فایل : EXEلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Mighty No 9

لینک دانلود