تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Mind Unleashed نسخه HI2U

Mind Unleashed یک بازی در سبک اکشن و آرنا شوتر می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی IV Productions ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی IV Productions یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های موفقی چون Yon Paradox و Stealth Labyrinth را در کارنامه هنری خود دارد که هر دوی این بازی ها از بازی های موفق و پرفروش در زمان انتشار خود بوده اند . داستان این بازی در دنیایی فانتزی و در فضایی در جزیان است که انسان ها برای بقای خود دست به ساخت ربات های هوشمند زده اند ، این ربات ها قدرت انتخاب و درک دارند و می توانند برای خود تصمیم بگیرند ، در چنین فضایی شما در نقش یکی از همین ربات ها می باشید که در یک پایگاه فضایی زیرزمینی فعال شده است و پس از مدت کوتاهی متوجه می شود که این پایگاه دارای مشکلات زیادی می باشد . بازی رایانه ای Mind Unleashed یک بازی شوتر اول شخص با فضایی تخیلی و جذاب می باشد .

سایر توضیحات : در این بازی بازی باز در نقش یک ربات جنگی می باشد که به تازگی در یک پایگاه ناشناخته فعال شده است و باید پرده از رمز و رازهای این پایگاه بردارد . گیم پلی این بازی با استفاده از المان های بازی های نقش آفرینی طراحی شده است ، در این بازی شما می توانید ربات خود را ارتقاء داده و تبدیل به یک ماشین جنگی قدرتمند کنید . گرافیک هنری و فنی این بازی در سیط بسیار بالایی قرار دارد بطوری که شما در طول هر مرحله بارها زبان به تعریف از این بازی شگفت انگیز می گشاید . بازی رایانه ای Mind Unleashed یکی از بازی های اکشن اول شخص خلاقانه می باشد که نظیر آن در سال های اخیر کمتر دیده شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Mind Unleashed نسخه HI2U

مشخصات بازی :نام بازی : Mind Unleashedپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : IV Productionsمنتشر کننده : IV Productionsسبک بازی : اکشننوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Mind Unleashed

لینک دانلود