تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Mini Metro 1.5.1 برای اندروید + مود

در Mini Metro شما باید نقشه خطوط متروی یک شهر در حال توسعه را طراحی کنید. با ترسیم خطوط بین ایستگاه های مختلف، امکان رفت و آمد قطارها در خطوط مترو را فراهم کنید. هر چه خطوط متروی شما بهتر و بهینه تر طراحی شده باشند، توسعه شهر سریع تر خواهد بود. وظیفه شما مدیریت چگونگی استفاده از منابع محدود در دسترس برای توسعه خطوط متروی شهر است. این بازی جذاب و سرگرم کننده نحوه مدیریت حمل و نقل عمومی یک شهر را شبیه سازی می کند که می تواند برای علاقه مندان به این موضوع بسیار جذاب و مهیج باشد. اگر جنبه شهرسازی بازی هایی مثل Sim City شما را مجذوب خود کرده باشد ولی جزییات دیگر آن برای شما خسته کننده است، این بازی با تمرکز بر روی این جنبه می تواند ساعت ها شما را سرگرم بازی کند.

سایر توضیحات: Mini Metro از سری بازی های پازل شرکت Playdigious می باشد که تا کنون بیش از 100 هزار بار دانلود و نصب شده است. سبک خاص مدیریتی این بازی و شبیه سازی مدیریت خطوط متروی یک شهر، این بازی را به یک بازی جذاب و البته کم نظیر در نوع خود تبدیل نموده است. علاقه مندان بازی های پازل با نصب این بازی تجربه جدیدی را بدست خواهند آورد که شاید کمتر شبیه آن را در بازی های دیگر تجربه کرده باشند. در این بازی با طراحی خطوط مترو و به راه انداختن قطارها در سطح شهر، توانایی های طراحی خود را به چالش می کشید و با بازیکنان مختلف در سراسر جهان به رقابت می پردازید.

 دانلود بازی Mini Metro برای اندروید + مود

ویژگی های بازی Mini Metro: – سبک توسعه خاص و منحصربفرد هر شهر – به چالش کشیدن توانایی های خود در 15 شهر واقعی – دارای دو حالت Normal و Extreme – قابلیت رقابت در سراسر جهان و وجود چالش های روزانه – موسیقی اختصاصی برای خطوط متروی خود

Mini Metro

 
لینک دانلود