تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Modes Made Easy

Modes Made Easy یکی از محصولات و تولیدات شرکت GuitarZoom می باشد که توسط Steve Stein استاد مطالعه گیتار مدرن در دانشگاه ایالت داکوتای شمالی، تدریس می شود. این شرکت در ساخت فیلم های آموزشی یادگیری گیتار مهارت و تخصص خاصی دارد و هر آنچه که به آن نیاز داشته باشید را به شما یاد می دهد. فیلم آموزشی Modes Made Easy در مدت 6 هفته هر آنچه که نیاز دارید، از جمله بداهن نوازی ریف ها و لیک ها با استفاده از Modes، ترکیب آسان Modes برای نواختن هر آنچه که دوست دارید، استفاده اطمینان بخش از Modes در استایل های متفاوت موسیقی از جمله راک، پاپ و بلوز و بسیاری موارد دیگر تا توانایی ها و مهارت های خود را در گیتار زنی بهبود ببخشید.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Modes Made Easy بیشترین تمرکز و توجه بر روی  هفت تکنیک در نوازندگی گیتار قرار دارد. اگر شما یک نوازنده گیتار متوسط به سمت حرفه ای هستید که آماده هستید تا بفهمید modes چیست و چگونه باید از آن ها استفاده کنید، این دوره آموزشی برای شما بسیار مناسب است و می توانید از آن استفاده کنید. از ویژگی های بارز این دوره آموزشی می توانی به این نکته اشاره کنیم که Steve Stein به صورت گام به گام و با زبانی ساده تمامی نکات را آموزش می هد. همچنین موسیقی های متعددی برای پشتیبانی از شما در طول گذراندن این دوره آموزشی قرار داده شده است. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Modes Made Easy

سرفصل های دوره آموزشی Modes Made Easy :

– موسیقی های پشتیبانی

– دوره های زنده

– هفته 1

– هفته 2

– هفته 3

– هفته 4

– هفته 5

– هفته 6

 مشخصات فیلم آموزشی Modes Made Easy :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : GuitarZoom– مدرس : Steve Stein– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 400*720– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Modes Made Easy

لینک دانلود