تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Modular CSS With SASS

Modular CSS With SASS یک فیلم آموزشی مناسب برای کسانی است که طراحی وب انجام می دهند مخصوصا آن دسته از افرادی که برنامه های خود را توسط CSS می نویسند. برنامه ها و وبسایت های امروزی پیچیده تر و بزرگ تر از همیشه هستند و بسیاری از آن ها وابسته به ساختار CSS هستند. بنابراین CSS از این جهت کاربرد فراوان و گسترده ای دارد و یادگیری آن امری مهم و ضروری است. در دوره آموزشی Modular CSS With SASS ما ابتدا یک ابزار رابط کاربری با استفاده تعدادی از بهترین تمرین ها و مفاهیم معماری ماژولار CSS را خواهیم ساخت.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Modular CSS With SASS یاد خواهیم گرفت که چگونه نظریه ماژولار CSS به همراه SASS می توانند روند کاری ما را بهبود ببخشند و زمان اصلاح دستورات اشتباه را به وسیله به حداقل رساندن دستوراتی که می نویسیم کاهش می دهند. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Modular CSS With SASS

چه چیزی از دوره آموزشی Modular CSS With SASS کسب می کنید :

– الگو های BEM (Block Element Modifier) و SMACSS (Scalable and Modular Architecture for CSS)

– نوشتن کد ها با ابعاد، مهم نیست که کد چقدر بزرگ باشد

– نوشتن کد هایی که دیگران به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند

– نوشتن اجزای CSS که به محتوا بستگی ندارد

سرفصل های دوره آموزشی Modular CSS With SASS :

– فراهم کردن ماژول ها با Mixins و Functions– Sass و BEM– SMACSS and Sass– سیستم مدرج Sass– ماژولار نمایش مدیا مشخصات فیلم آموزشی Modular CSS With SASS :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : TreeHouse– مدرس : Guil Hernandez– مدت زمان آموزش : 193 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 * 1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : دارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Modular CSS With SASS

لینک دانلود