تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

Monodraw v1.4 نرم افزار طراحی نمودار و الگریتم نسخه مک

Monodraw به شما اجازه میدهد تا به راحتی هنرهای برپایه متن(text-based) مانند: نمودارها، طرح بندی ها، فلوچارت ها و نمایش الگوریتم های بصری و جذاب، ساختمان داده ها، قالبهای باینری و موارد دیگر را طراحی کنید. از آنجایی که همه اینها به صورت متن هست میتوان آن را به راحتی تقریبا در هر جایی استفاده کرد و قرار داد. و البته در این نرم افزار مسلماََ خروجی گرفتن در قالب تصاویر نیز پشتیبانی میشود.ارزش یک تصویر از هزار کلمه بیشتر است. یک نمودار احتمالاََ دو برابر آن ارزش دارد. مستندات فنی(کد، مشخصه) های خود را با درک آسان هنر متنی بهبود ببخشید. تجسمی از ساختار داده ها، الگوریتم ها و قالب هایی از داده نقش بسیار مهمی در درک کردن دارد. شما بیشتر از نوشتن آن، کدش را می خوانید، پس چرا درک کردن آن را آسان تر نمی کنید؟سادگی و راحتی متن ساده(plain text) را با قدرت نقشه برداری ذهن ترکیب کنید. Monodraw به شما آزادی می دهد تا داده های متنی و منابع خود را دقیقاً به روشی که می خواهید مدیریت کنید. متن خود را در هر نقطه در “بوم بی نهایت” جا به جا کنید؛ بدون نیاز به محدود شدن توسط ساختار خطی یک فایل متنی.آیا با بانکهای اطلاعاتی(دیتابیس) سر و کار دارید؟ پس می دانید که نمودار های موجودیت رابطه چقدر می توانند مفید باشند. به صورت بصری مدل داده های خود را با یک نمودار ساده وصف کنید. Monodraw از سه نشان مختلف فناوری Crow’s Foot در سه نوع مختلف متاسب با اولویت های شخصی شما پشتیبانی می کند.Monodraw از همان ابتدا برای سیستم عامل مک طراحی شد، همه چی از موتور لایه متنی تا خود رابط کاربری ساخته شده تا از برتری های سیستم عامل MacOS استفاده کند. مثل مابقی نرم افزار های بومی به نحو احسن و مورد انتظار شما کار می کند. وقتی که اشتباه می کنید “undo” همیشه آماده است که شما را نجات دهد. خروجی گرفتن هم هیچگاه ساده تر از امروز نبوده، فقط تمامی متن را کپی کرده و داخل جایی که میخواهید جاگذاری کنید.
نام: Monodraw
شرکت سازنده: helftone
ورژن: v1.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
رمز فایل: www.download.ir

Monodraw v1.4 MacOS

Monodraw allows you to easily create text-based art (like diagrams, layouts, flow charts) and visually represent algorithms, data structures, binary formats and more. Because it's all just text, it can be easily embedded almost anywhere. Of course, exporting as images is also supported (PNG and SVG).


A picture is worth a thousand words. A diagram is probably worth twice as much. Enhance your technical documentation(code, specs) with easy to comprehend textual art. Visualisation of data structures, algorithms and data formats plays a crucial role in understanding. You will be reading the code more often than writing it, so why not make it much easier to grasp.

لینک دانلود