تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Montauk Chronicles 2015

Montauk Chronicles 2015 یک فیلم مستند جذاب و پر رمز و راز است که توسط کمپانی FortuneTeller Films و با نویسندگی و کارگردانی Christopher P. Garetano تهیه شده است. این فیلم که محصول کشور امریکاست و در سال 2015 میلادی ساخته شده است، به بررسی  افسانه های تاریکی که پیرامون پایگاه Camp Hero Air Force در Montauk, Long Island می پردازد. در فیلم مستند Montauk Chronicles 2015 شما همراه با عوامل تولید فیلم به بررسی داستان های پیرامون منطقه Montauk از جمله سفر در زمان و آزمایش های مخفی زیر زمینی و بیگانگان می پردازید. در این مستند برای توضیح وقایع و اتفاقات ذکر شده از اهالی و ساکنین Montauk که از زمان های قبل در این منطقه حضور داشتند کمک گرفته شده است و بازگو کننده وقایع آن ها هستند. سابقه و اصل کمپ Hero به جنگ های انقلابی بر می گردد، زمانی که این پایگاه وسیله ای برای تست توپ های نظامی بود. در طول جنگ جهانی دوم این پایگاه یک پایگاه مهم ساحلی برای دفاع در مقابل نفوذ نازی ها شد.

سایر توضیحات : فیلم مستند Montauk Chronicles 2015 داستان سه مرد را بیان می کند : آلفرد بیلیک،استوارت اسوردلو و پرستون نیکولاس که ادعا می کنند با پایگاه Hero ارتباط داشتند هنگامی که این پایگاه به یک سایت زیر زمینی برای مطالعات علمی و بی رحمی تبدیل شد. این فیلم مستند در مدت 2 ساعت و 4 دقیقه نمایش خود، شما را با ابعاد و زوایای مختلف ای ن پایگاه به طور کامل آشنا می کند. شما می توانید در ادامه مطلب و انتهای همین پست این فیلم مستند جذاب و دیدنی را با بهترین کیفیت دریافت کنید.

Montauk Chronicles

مشخصات فیلم مستند Montauk Chronicles :

– ژانر : مستند– تهیه کننده : FortuneTeller Films– تاریخ انتشار : 2015– محصول کشور : امریکا– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 Bluray– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB 

Montauk Chronicles 2015

لینک دانلود