تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Monumental نسخه SKIDROW

Monumental یک بازی ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی Whipstitch Games به عنوان اولین بازی آنها ساخته شده است . بازی Monumental توسط کمپانی موفق Black Shell Media برای سیستم عامل ویندوز مایکروسافت منتشر شده است . این کمپانی که یکی از کمپانی های موفق صتعت بازی سازی می باشد سابقه ساخت بازی های موفقی چون SanctuaryRPG: Black Edition و Dungeon Souls را در کارنامه هنری خود داشته است که هر دوی این عناوین جزو بازی های موفق سبک ماجراجویی می باشند و از طرف بازی بازان و منتقدین موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . بازی های سبک ماجراجویی یکی از پرطرفدار ترین بازی های سال های اخیر بوده اند به طوری که چندی از بهترین عناوین سال ای اخیر بازی هایی در سبک ماجراجویی بوده اند . بازی هایی مانند Armikrog ، Broken Sword: The Serpent’s Curse ،Dreamfall Chapters درخشان ترین عناوین سبک ماجراجویی بوده اند که در زمان انتشار خود موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده اند . بازی های ماجراجویی دارای محیط های بزرگ و کوچک می باشند و از لحاظ گرافیکی دارای تنوع بسیاری می باشند بازی هایی مانند Armikrog به محیط های کوچک و گرافیک هنری چشم نواز بسنده کردند و توانستند از این طریق طرفداران بسیاری کسب کنند و بازی هایی مانند Rise Of Tomb Raider با گرافیک هنری و فنی بسیار زیبا و همچنین محیط های عظیم توانستند بازی دیگر این سبک را به عنوان یکی از بهترین سبک های بازی های رایانه ای به  بازی بازان معرفی کنند .

سایر توضیحات : در این بازی شما به یک سیاره فضایی بزرگ و اعجاب انگیز فرستاده می شوید تا پرده از سرنوشت نامعلوم محققینی که برای تحقیق در رابطه با این سیاره و موجودات آن فرستاده شده اند بردارید . در این بازی سازندگان با استفاده از یک سیستم پازل هوشمند موفق به خلق تعداد زیادی معما برای طرفداران سبک ماجراجویی شده اند . گیم پلی این بازی بر روی معماهای بازی متمرکز بوده اند شما به حل هر معما به پیدا کردن هدف خود نزدیک تر می شوید و پش از حل تعدادی از معماهای پیچیده بازی متوجه می شوید که این دنیا توسط گروهی از موجودات فضایی پیشرفته ساخته شده و محل زندگی آنها بوده است اما بر اثر یک حادثه شوم دیگر اثری از آنها موجود نمی باشد . یکی از نکات جالب این بازی تنوع بسیار بالای معماهای این بازی می باشد ، سازندگان تلاش کرده اند تا با سیستم پازل های هوشمند خود در هر لحظه شما را با چالش جدیدی روبرو کنند . بازی Monumental یکی از اعجاب انگیز ترین بازی های سبک ماجراجویی می باشد .

دانلود بازی کامپیوتر Monumental نسخه SKIDROW

مشخصات بازی :نام بازی : Monumentalپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Whipstitch Gamesمنتشر کننده : Black Shell Mediaسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam

Monumental

لینک دانلود