دانلود بازی مسابقه ای اندروید mountain madness v1.1.57

mountain madness نام بازی اندرویدی جذاب و هیجانی در سبک بازی های اکشن و ماجراجویی می باشد که کاربران می توانند آن را از سایت ما به صورت رایگان دریافت کرده و نظرات خود را برای ما به اشتراک بگذارید . در این بازی شما نقش پنگونی را خواهید داشت که سوار بر چوب های اسکی خود در برف و یخبندان و بهمن های سنگین باید مسیر مسابقه را بگذرانید و به پایان برسانید تا به مراحل بعدی بازی دست پیدا کنید . در این بازی شما احتیاج به دقت و سرعت عملی بالا برای برنده شدن دارید . در مقابل شما در مسیر اسکی پر از درختان و موانع مختلف می باشد که شما باید با گذراندن تمامی آنها به خط پایان برسید . این بازی می تواند ساعت های بسیاری شما را با هیجان زیاد سرگرم خود کند . بازی دارای گیم پلی ساده و آسان می باشدکه شما فقط با استفاده از یک انگشت خود می توانید اسکی خود را هدایت کنید.
نام: mountain madness
حجم فایل: 50 مگابایت
شرکت سازنده: JaffaJam
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.1.57
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: مناسب برای تمام سنین
پیش نیاز: اندروید 4.4 و بالاتر

mountain madness v1.1.57

Ski and snowboard board your way down the mountain, unlocking characters and equipment as you go!
Stay ahead of the angry avalanche that’s in hot pursuit, avoid hitting trees and other obstacles – unless you love the spectacular wipe-outs!
Trip unwary penguins on the piste, skid across roads and over cliffs and hit those perfect lines to collect all the crates!

لینک دانلود