تبلیغات
آبشار جاذبه

Abshar-Jazebe

اگر هوس دیدن شگفتی‌ها به سرتان زده و دلتان برای حال و هوای کودکی تنگ شده به شهر دورافتاده آبشار جاذبه سفر کنید. اگر دلتان برای تماشای یک انیمیشن فوق‌العاده که تمام وجودتان را زیر و زبر می‌کند لُک زده به آبشار جاذبه سفر کنید.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
نگار

Negar-ads

گاهی پشت ساده‌ترین اتفاقات هم حقایق پیچیده‌ای پنهانست. با این اوصاف چرا باید یک خودکشی مشکوک را چشم‌بسته باور کرد؟ رمزگشایی از معمای مرگ پدر نگار در فیلم نگار به کارگردانی رامبد جوان.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود نرم افزار تحلیل دینامیکی سیستم ها MSC Adams 2016

نرم افزار تحلیل دینامیکی سیستم ها MSC Adams 2016 ، یک نرم افزار بسیار قدرتمند و مهندسی برای تحلیل دینامیکی سیستم های متحرک ، چگونگی بارها و نیروها در سراسر سیستم های مکانیکی توزیع می باشد که به تازگی نسخه ی 2016 آن توسط کمپانی MSC Software برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . نرم افزار آدامز یک ابزار قدرتمند مهندسی برای دینامیک سیستم‌ های چند جسمی می باشد . نرم افزار MSC Adams 2016 در رشته های شبیه سازی بسیار کاربرد دارد . این نرم افزار به شرکت ها برای بهبود کیفیت ، صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های مرتبط با طراحی و تست از محصولات تولید شده ، موسسات دانشگاهی ، پژوهشگران ، و دانشجویان از فناوری MSC برای گسترش دانش فردی و همچنین گسترش افق شبیه سازی و … بسیار کمک می کند و می تواند بسیاری از مشکلات شما را برطرف کنید . ADAMS مخفف Automated Dynamic Analysis of Mechanical Systems که تحلیل خودکار سیستم های دینامیکی مکانیکی را برای شما فراهم می کند . MSC Adams 2016 معروف ترین و گسترده ترین برنامه  Multibody دینامیک (MBD) می باشد و بهره وری مهندسی و کاهش هزینه های توسعه محصول با فعال اعتبار سنجی اولیه طراحی در سطح سیستم را بهبود می بخشد . مهندسان می توانند ارزیابی و مدیریت فعل و انفعالات پیچیده بین کارهایی از جمله حرکت ، سازه ، تحریک و کنترل برای بهینه سازی بهتر طراحی محصول برای عملکرد ، ایمنی و راحتی را انجام دهند که همراه با قابلیت های تجزیه و تحلیل گسترده همراه خواهد بود ، آدامز برای مشکلات در مقیاس بزرگ بهینه سازی شده و با استفاده از محیط های محاسبات با کارایی بالا مورد استفاده قرار میگیرد . ویژگی های جدید در این نسخه همچنین کاربران را قادر به ایجاد سیستم دقت بالاتری در مدل های خودرو می کند . نرم افزار MSC Adams 2016 با قابلیت‌ های بسیار زیاد خود ، مهندسان را در تولید ، تست ، بررسی و بهینه‌ سازی طرح‌ های سیستم‌ های مکانیکی قبل از رسیدن به پیش ساخت فیزیکی کمک می‌کند . بررسی کنترل ارتعاش سیستم‌ ها و امکان انجام تست‌ ها برای قطعات قابل انعطاف از ویژگی‌ های این نرم‌ افزار می‌ باشد . ماژول های اختیاری ADAMS به کاربران اجازه می دهد تا بتوانند به ادغام قطعات مکانیک ، پنوماتیک ، هیدرولیک ، الکترونیک ، و سیستم های کنترل فن آوری برای ساخت و تست نمونه های اولیه مجازی بپردازند .

ویژگی های نرم افزار MSC Adams 2016 :

– شبیه سازی ، تحلیل و بهینه سازی مسائل دینامیکی

– مدل سازی موتور در ماشین و سیستم نیروی محرکه

– ادغام قطعات مکانیک ، پنوماتیک ، هیدرولیک ، الکترونیک ، و سیستم های کنترل فن آوری برای ساخت و تست نمونه های اولیه مجازی

– بهینه سازی بهتر طراحی محصول برای عملکرد، ایمنی، و راحتی

– بارهای و نیروهای محاسبه شده توسط شبیه سازی آدامز برای بهبود دقت FEA

– راه اندازی و چند یک سیستم کنترل برای یک سیستم مکانیکی

– دسترسی برای کنترل آدامز پیشرفته قبل از پردازش

– استفاده از تکنولوژی دینامیک multibody

– دارای قابلیت های تجزیه و تحلیل گسترده

 

MSC Adams 2016

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
یک دی وی دی
8000 تومان
نسخه MSC Adams 2016 x64
خرید
لینک دانلود