تبلیغات
گربه سگ

Cat-Dog-Ads

گربه سگ فقط یک انیمیشن نیست، بی‌اغراق گربه سگ خاطره مشترک جمعیت زیادی از آدم‌های کره خاکی است. خاطره مشترکی که در همان حال که ما را می‌خنداند، قصه تضادهای درونی‌ای را بازگو می‌کند که در یک جا جمع شده‌اند. قصه گربه و سگی که باوجود ناهمخوان بودن ذات خود، به ناچار به هم چسبیده و جدایی‌ناپذیرند.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
اتفاقات عجیب

گربه سگ

سریالی محبوب و دوست‌داشتنی با چهار کاراکتر نوجوان و کنجکاو و دنیایی از اتفاقات شگفت‌انگیز. اتفاقات عجیب به شدت تحت‌تاثیر فیلم و سریال‌های دهه هشتاد آمریکا به خصوص کارهای استیون اسپیلبرگ مثل ای.تی. موجود فرازمینی ساخته شده. تماشای فصل‌های 1 و 2 این سریال با اینترنت رایگان اپراتورهای منتخب در فیلیمو.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود نرم افزار شبیه سازی سیستم های کنترل هیدرولیک Msc Easy5 2015

نرم افزار شبیه سازی سیستم های کنترل هیدرولیک Msc Easy5 2015 ، یک نرم افزار قدرتمند مهندسی برای کنترل های پیشرفته و شبیه سازی سیستم های دقیق کنترل ، هیدرولیک (از جمله اثرات حرارتی) پنوماتیک ، جریان های گازی ، حرارتی ، الکتریکی ، مکانیکی ، خنک کننده ، کنترل محیط زیست ، روانکاری و یا سوخت سیستم ها و نمونه برداری داده و رفتار گسسته زمان شبیه سازی می باشد که به تازگی توسط کمپانی قدرمند و مشهور MSC Software برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . نرم افزار Msc Easy5 2015 توسط مهندسین هواپیما ، وسایل نقلیه ، تجهیزات کشاورزی و سایر سیستم های پیچیده که نیاز به یک رویکرد مهندسی سیستم ها دارند استفاده می شود . که در آن نه تنها قطعات و زیر سیستم های اما سیستم کل به عنوان یک کل تست شده است . ساخت و تست روش های سنتی وقت گیر و گران قیمت است و در حال حاضر بیش از هر زمان در هر صنعت به چالش کشیده می شود برای دیدار با الزامات متناقض از افزایش نوآوری در حالی که کاهش هزینه و زمان به بازار است . در سیستم های پویا نرم افزار Msc Easy5 2015 یک ابزار بسیار حرفه ای به حساب می آید ، معمولا با استفاده از دیفرانسیل مرتبه اول (یا اختلاف) معادلات تعریف شده است . Easy5 دارای ساخت و ساز و تجزیه و تحلیل سیستم از جمله با استفاده از یک نرم افزار مبتنی بر شماتیک گرافیکی ، ارائه مجموعه ای جامع از “جانبی” پیش بسته بندی شده ، ذخیره شده در کتابخانه نرم افزار خاص ، برای ساده سازی مونتاژ و شبیه سازی سیستم میباشد . در نرم افزار Msc Easy5 2015 مهندسان سیستم در یک محیط طراحی شماتیک برای اضافه کردن و مشخص ساده و در عین پیچیده ، ارتباط بین اجزای بصری ، ساده برای استفاده ، چند سطح محیط مدل سازی سلسله مراتبی می باشد .

 

ویژگی های نرم افزار Msc Easy5 2015 :

– حرارتی هیدرولیک : سیستم تحریک ، سیستم های انتقال قدرت تغییر ، سیستم ترمز ضد قفل ، ارابه فرود ، سیستم های تزریق سوخت ، سیستم تعلیق فعال ، سیستم های روانکاری
– دینامیک گاز : پنوماتیک ، نیروی محرکه ، عقیم سازی ، هوا و بخار چرخه ، گاز فشار بالا ، انتقال گاز ، جذب سطحی ، واکنش های فاز گاز ، تهویه مطبوع ، ECS ، سیستم های چند گونه گازی
– Multiphase fluids : تهویه مطبوع ، کنترل آب و هوا ، شبکه های لوله کشی برودتی ، سیستم های بخار / آب ، و یا سیستم های سوخت
– سیستم های سخت افزاری کنترل و ارزیابی نرم افزار (نرخ نمونه برداری اکتساب داده ها ، ارتباط ناهمزما ن، آنالوگ و فیلتر دیجیتال ، الکترونیک و نرخ اعدام حلقه کنترل ، شبکه (CAN) ارتباطات اتوبوس ، و غیره)
– سلول های سوختی : stationary or mobile
– سیستم های الکتریکی: ماشین آلات AC / DC ، الکترونیک قدرت ، باتری ، و …
– دینامیک پرواز و سیستم های کنترل از همه نوع از جمله فیلتر های دیجیتال

 

 

درباره کمپانی MSC :

این شرکت یکی از ده شرکت نرم افزار اصلی و رهبر در سراسر جهان در رشته های شبیه سازی است . به عنوان یک شریک قابل اعتماد، MSC نرم افزار کمک می کند تا به شرکت های بهبود کیفیت ، صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های مرتبط با طراحی و تست از محصولات تولید شده باشد . موسسات دانشگاهی ، پژوهشگران ، و دانشجویان از فناوری MSC برای گسترش دانش فردی و همچنین گسترش افق شبیه سازی استفاده می کنند . این کمپانی تعداد 1،100 کاربر حرفه ای را در 20 کشور به استخدام خود در آورده است .

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
1 DVD
8000 تومان
نسخه Msc Easy5 v2015 x64
خرید
لینک دانلود