تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر MTB Downhill Simulator نسخه HI2U

MTB Downhill Simulator یک بازی در سبک اکشن و شبیه ساز می باشد که در سبک اکشن می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Dev4play ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Dev4play یک استودیوی بازی سازی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای MTB Downhill Simulator را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است . بازی رایانه ای MTB Downhill Simulator که یکی از جدیدترین بازی ها در سبک شبیه ساز می باشد موفق شده است در وبسایت معتبر استیم نمره 70% را از کاربران این سایت دریافت کند . در سال های گذشته بازی های شبیه ساز وارد مرحله جدید شده اند و بازی بازان هر روزه شاهد انتشار تعداد زیادی از بازی های شبیه ساز موفق و غیر موفق می باشند . بازی هایی مانند GOAT SIMULATOR و AMERICAN TRUCK SIMULATOR از همین بازی ها می باشند که الهام بخش موج جدید بازی های شبیه ساز بوده اند . بازی رایانه ای MTB Downhill Simulator یک شبیه ساز از ورزش محبوب دوچرخه سواری می باشد .

سایر توضیحات : در این بازی شما می توانید از میان صدها دوچرخه موجود در این بازی یکی را انتخاب کرده و با شخصی سازی آن وارد پیست های دیوانه وار این بازی شوید . در این بازی شما باید با پشت سرگذاشتن مسیرهای بسیار سخت و طاقت فرسای این بازی مراحل را به پایان رسانده ، سازندگان برای هرچه سخت تر کردن این بازی یک سیستم آبو هوای خارق العاده برای این بازی طراحی کرده اند که به طور کاملا تصادفی اب و هوای مراحل را تغییر می دهد ترکیب این مسئله با سبک شبیه ساز بازی باعث شده است که این بازی یکی از چالش برانگیز ترین بازی های شبیه ساز سال های اخیر شود ، برای مثال یکی از پیست های بازی که مسیر کاملا گلی نیز دارد را با هوای بارانی در نظر بگیرید حال تصور کنید که شما باید با یک دچرخه در مسیرهای سخت این بازی حرکت کرده و به سلامت به پایان بازی برسید . بازی رایانه ای MTB Downhill Simulator یکی از هیجان انگیز ترین بازی های شبیه ساز سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر MTB Downhill Simulator نسخه HI2U

مشخصات بازی :نام بازی : MTB Downhill Simulatorپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Dev4playمنتشر کننده : Dev4playسبک بازی : اکشن – شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

MTB Downhill Simulator

لینک دانلود