دانلود بازی کامپیوتر Mugen Souls Z نسخه CODEX

Mugen Souls Z یکی از بازی های سبک ماجرایی , نقش آفرینی و استراتژیک است که توسط کمپانی Idea Factory طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Ghostlight LTD برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Chou-Chou همچنان سعی دارد تا دوازده جهان زودیاک را به تسخیر خود درآورد . سال ها قبل دوازده جهان توسط خدایان به وجود آمدند اما حالا تمامی سرزمین ها در خطر بزرگی قرار دارند زیرا موجودی که قدرت نابودی آنها را دارد , در حال بیدار شدن از خواب عمیقی ست .

سایر توضیحات : Mugen Souls Z از جمله بازی های وابسته به سیستم مبارزه ای است . Chou-Chou و gang شخصیت هایی هستند که از محبوبیت فراوانی برخوردار بوده و اینبار با داستان و حوادث جدیدی بازگشت اند . اما اینبار دیگر توانایی های بانو چو-چو کارساز نبوده و باید توانایی های جدیدی را از الهه جدیدی به نام Syrma کسب کند . آیا او می تواند بعد از کسب تمامی توانایی ها , از آنها در برابر دشمنان باستانی استفاده کند ؟ و آیا الهه Syrma قبول می کند تا بانو چو-چو را آموزش داده و برای نبردی بزرگ آماده اش کند ؟  Mugen Souls Z همانند بسیاری از بازی های استراتژیک دارای شخصیت های مختلفی بوده که هرکدام دارای توانایی و ویژگی های منحصر به فرد خود هستند . در طول بازی علاوه بر آنکه با دوستان و دشمنانی زیادی روبرو خواهید شد , نبردهای 3 بعدی زیادی پیش روی شما خواهد بود . شکست دشمنان می تواند توانایی های شما را بهبود بخشد و شما را بیش از پیش قدرتمند سازد . البته دشمنانتان نیز بیکار ننشسته و برای دفاع از خود از تمامی تواناییشان از جمله سحر و جادو بهره می برند . بازی این امکان را به شما می دهد تا علاوه بر آنکه بتوانید شخصیت ها را با موس و کیبور کنترل کنید , از گیم پد نیز برای کنترل بهتر آنها نیز استفاده نمایید . به گفته سازندگان بازی , DLC های مختلفی برای این بازی منتشر خواهد شد که برای خریداران نسخه اصلی رایگان خواهد بود .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Mugen.Souls.Z-Screen

 مشخصات بازی  Mugen Souls Z :نام بازی : Mugen Souls Zپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Idea Factoryمنتشر کننده : Ghostlight LTDسبک بازی : ماجرایی , نقش آفرینی و استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Mugen Souls Z

لینک دانلود