تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی جدید Multi Steer برای اندروید

Multi Steer یکی از بازی های بسیار زیبا و اعتیاد آوردر سبک بازی های کنترل کردن خودروها می باشد که برای گوشی های اندروید عرضه شده است . بازی Multi Steer امروزه طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است و می تواند ساعت ها شما سرگرم خود کند . هدایت چندگانه نام عنوانی سرگرم کننده و جذاب با گیم پلی متفاوت می باشد که در آن شما کنترل چند ماشین را در یک لحظه در دست دارید و به شما ماموریت داده می شود تا آن ها را تا مکان مشخص شده برانید . چالش عظیم این بازی در آن است که خودرو های موجود در صحنه را باید در لحظه و همزمان با هم هدایت کنید .

در بازی Multi Steer با وجود موانع و مسیر های مختلفی که در مراحل مختلف قرار دارد، کار شما مشکل تر شده که نتیجه آن چیزی جز هیجان بیشتر بازی و خاصیت سرگرم  کنندگی زیاد آن نیست . بازی هدایت چندگانه با گرافیک بسیار بالا و محیط کاملا سه بعدی طراحی شده و مناسب تمامی سیستم های اندروید 2.2 به بالا می باشد . امروز ما یکی از جدیدترین ورژن های بازی Multi Steer را در اختیارتان قرار داده ایم, امیدواریم که از دانلود آن لذت ببرید .

ویژگی های بازی Multi Steer :

– محیط بازی سه بعدی

– گرافیک بالا

– گیم پلی منحصر به فرد

– دارای ماموریت های مختلف و هیجان انگیز

– طراحی و پیاده سازی بهینه و سبک برای اجرای بهتر

– قابل استفاده در تمامی گوشی های اندروید

– پشتیبانی از اندروید 2.2 به بالا

Multi Steer is an attractive title with gameplay differce from another car games that You control two and more cars at same time and sould drive them to indicated area; the most exciting challenge of this game is, you should control cars at time and together with different routes and obstacles you are facing in different levels, that will excite you more and more and will entertain you for hours .

شما از این پس می توانید بازی های اندروید و آیفون مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Multi Steer

لینک دانلود