تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی MXGP 2019 The Official Motocross Videogame

به روز رسانی :

1398/06/09 نسخه FitGirl اضافه شد.

MXGP مسابقات موتور کراس یکی از بازی های سبک مسابقه ای , شبیه ساز و ورزشی است که توسط Milestone S.r.l طراحی و ساخته شده و به تازگی کمپانی های Plug In Digital و Milestone S.r.l آن را برای پلتفرم PC به بازار عرضه کرده اند . پس از مدت ها اتنظار , یکبار دیگر official Motocross با قدرت هرچه بیشتر بازگشته است . گرد و خاک , حس رقابت و نهایت هیجان برای به دست آوردن جایگاه اول را در مسابقات MXGP در کلاس های MX1 و MX2 تجربه کنید . این بازی که به تازگی و با نام رسمی MXGP The Official Motocross Videogame منتشر شده است تمامی قوانین و مقررات سری مسابقات رسمی MXGP را شامل می شود . در این بازی باید برای کسب بهترین نتیجه در رقابت با سایر حریفان از تمامی مهارت ها و توانایی های خود نهایت استفاده را ببرید . هرچه بهتر عمل کنید و مهارت خود را در موتور سواری افزایش دهید , از طرف تیم های بزرگ , پیشنهاد های بزرگی دریافت خواهید کرد و این فرصت بسیار خوبی برای کسب نامی پرآوازه برای خودتان است . وجود جاده های خاکی , گرافیک 3 بعدی و فیزیک پیشرفته تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است . اگر طرفدار سری مسابقات موتور سواری هستید , پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا و جذاب را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

نام: MXGP
شرکت سازنده: Milestone S.r.l
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: HOODLUM - FitGirl
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: PC
منتشر کننده: Milestone S.r.l
رمز فایل: www.download.ir

MXGP 2019 The Official Motocross Videogame - HOODLUM - FitGirl

All the riders, bikes and teams of the 2019 MXGP and MX2 championships are ready to challenge you in the season's official races, taking place all around the world.From Neuquen to Shanghai, experience the thrills of the races that have just ended, or discover them for the first time. And, if you don't like the current standings, change them!
Just like in real life, you will face changing weather conditions with the dynamic weather feature. After all, there's always sunshine after the rain, right?
Join the MX2 and MXGP championships financed by a sponsor or get hired by an official team.

لینک دانلود