تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سینمایی My Hero Academia Two Heroes

My Hero Academia Two Heroes به داستان انیمیشن به “Deku” و “All Might” می پردازد که به جزیره ی شناور دست ساز بشر برای یک نمایش عجیب سفر می کنند که جزیره هک می شود و ساکنان جزیره گروگان گرفته می شوند . حال باید یکی دست به کار شود و ساکنان را نجات دهد و با تبهکاران وارد نبرد شود. انیمیشن My Hero Academia: Two Heroes محصولی دیگر از کمپانی Dolby Digital است که در سال 2018  و در تاریخ  25 September 2018عرضه شد. Dolby Digital یک انیمیشن در رده  ماجراجویی، اکشن است که به نویسندگی Kenji Nagasaki و در کشور ژاپن به مدت 96  دقیقه و به زبان ژاپنی، انگلیسی ارائه شده است.

Www.Download.ir_My_Hero_Academia_Two_Heroes_2018_720p_BRRip_.mkv_cover.www.download.ir

مشخصات انیمیشن :– ژانر:  ماجراجویی، اکشن– کارگردانان:  Kenji Nagasaki– نویسنده:  Kenji Nagasaki– صداگذاران:  Christopher Sabat, Erica Mendez, Justin Briner, Ray Chase– استودیو سازنده: Dolby Digital– زمان انتشار:   25 September 2018– مدت زمان: 96– زبان:  ژاپنی، انگلیسی– ساخت کشور: ژاپن– لینک مرتبط:  IMDB

My Hero Academia: Two Heroes

All Might and Deku accept an invitation to visit a floating man-made city called I Island where they meet a girl and battle against a villain who takes the island hostage.

لینک دانلود