دانلود انیمیشن My Little Pony Equestria Girls Legend of Everfree 2016

به روز رسانی :

1394/11/02 زیرنویس فارسی اضافه شد .

My Little Pony Equestria Girls Legend of Everfree 2016 عنوانی جدید از سری انیمیشن سینمایی پونی کوچولو من می باشد که توسط استودیوی DHX Media ساخته شده است . این انیمیشن که در ادامه کارتون محبوب My Little Pony: Friendship Is Magic ساخته شده است در مورد گروهی از دانش آموزان دبیرستان Canterlot می باشد که به یک ارودگاه تفریحی که متعلق به Gloriosa Daisy و برادرش است می روند . در طول مسیر با اتوبوس آنها به مکان اصلی ارودگاه که در دل جنگل است می رسند . در شب Timber داستانی رمزآلود و ترسناک از Gaea Everfree که یک روح سرگردان در دل جنگل است تعریف می کند . این روح از ساخت و ساز کمپ ها در دل جنگل بسیار عصبانی است و هرکس که در آنجا حضور داشته باشد را دچار یک بیماری غیر قابل درمان می کند . صبح روز بعد یک قایق در اثر حادثه در دریاچه ای نزدیک همان جنگل غرق می شود ولی افراد برگزاری کننده ی این اردو سخت در تلاش برای برگزاری مراسم مد در همان مکان هستند .

دانلود انیمیشن My Little Pony Equestria Girls Legend of Everfree 2016

سایر توضیحات : انیمیشن My Little Pony Equestria Girls Legend of Everfree 2016 توسط Ishi Rudell کارگردانی شده است و Kristine Songco به همراه Joanna Lewis وظیفه ی نویسندگی ان را برعهده داشته اند . Rudell که تجربه ی ساخت انیمیشن های مختلف را در کارنامه ی خود دارد کارگردانی این عنوان را نیز برعهده گرفته است از آثار مهم او می توان به Ricky Sprocket, Showbiz Boy و My Little Pony: Friendship Is Magic اشاره کرد . این انیمیشن محصول مشترک دو کشور کانادا و آمریکا بوده و در 24 سپتامبر 2016 منتشر خواهد شد .

مشخصات انیمیشن سینمایی My Little Pony Equestria Girls Legend of Everfree 2016 :

– ژانر : انیمیشن– کارگردانان : Ishi Rudell– نویسنده : Kristine Songco , Joanna Lewis– شرکت سازنده : DHX Media– محصول کشور : کانادا – آمریکا– تاریخ انتشار : 24 سپتامبر 2016– مدت زمان : 73 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت : 720p & 1080p BluRay– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– بازیگران : Tara Strong, Rebecca Shoichet, Jessica Biel– پیوند : WIKIPEDIA

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

My Little Pony Equestria Girls Legend of Everfree 2016

لینک دانلود