تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید مملو از جادو Mythgard v0.16.3.8

Mythgard نام بازی جدید و جذاب در سبک بازی های استراتژی و اکشن می باشد که توسط استودیوی جدید و کوچک Rhino Games Inc طراحی و منتشر شده است که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را از سایت ما به صورت رایگان دریافت کرد و لذت ببرند . شما در این بازی در دنیایی پر از سحر و جادو و موجودات فرا زمینی وجود خواهید داشت . در این بازی شما کارت هایی به عنوان نیروهایی با قدرتمند هایی منحصر به فرد را در اختیار خواهید داشت که در میان بیش از 400 کارت و سرباز برخی از این کارت ها برای شما باز می باشد و برخی بسته می باشد . این بازی به صورت آنلاین می باشد و شما با دیگر کاربران جهان در بازی ، بازی خواهید کرد که باعث چالشی تر و هیجانی تر شدن بازی می شود . شما می توانید در بازی به صورت 1 در مقابل 1 یا 2 در مقابل 2 بازی کنید و با یک دیگر به جنگ بپردازید . شما باید با استفاده از کارت های خود و با استراتژی خود در بازی این نیروها را وارد بازی کرده و با دیگر افراد در بازی رقابت کنید . شما می توانید با برنده شدن دیگر افراد در بازی امتیاز و کارت هایی را دریافت کرده و نیروهای جدیدی را باز کرده و با نیرو و استراتژی های بیشتری بازی کنید و لذت ببرید . قدرت ها و نیروهایی این بازی کاملا به صورت منحصر به فرد طراحی شده است و شما نمونه ی این قدرت ها را در هیچ یک از بازی های در این سبک نخواهید دید که یکی از نکات مثبت این بازی به حساب می آید .
نام: Mythgard
حجم فایل: 30 مگابایت
شرکت سازنده: Rhino Games Inc
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v0.16.3.8
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 وبالاتر

Mythgard v0.16.3.8

*Note to our non-English speaking friends: Mythgard is a text heavy game, and is currently presented only in English. We are a small development team, but we plan to provide additional translations as soon as possible.
Set in a modern world filled with magic, Mythgard is a CCG that offers exceptional lore, tactical gameplay, and strategic deck building. Mythgard's gameplay depth harkens back to the great early days of the genre, and its feature-rich systems offer many ways to play.

لینک دانلود