تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی N E R O Nothing Ever Remains Obscure نسخه RELOADED

N E R O Nothing Ever Remains Obscure بازی کامپیوتر در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیو مستقل Storm in a Teacup ساخته شده و استودیوی SOEDESCO Publishing این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . N E R O Nothing Ever Remains Obscure شما را به یک سفر ماجرایی در یک جهان بسیار زیبا می برد جایی که یک بچه کلید تمام قفل ها بوده و شب ها آنگونه که ما تصور داریم ترسناک نیست . بازی به صورت اول شخص بوده و محوریت داستای خود را دارد . شخصیت ها به نوعی به گذشته ی خود متصل بوده و جلوه های بصری آن بسیار جذاب می باشد . جهان N E R O جادویی و متنوع بوده و دارای چالش ها و کاوش های ادامه دار می باشد .

سایر توضیحات : N E R O Nothing Ever Remains Obscure بازیکنان را به چالش و تجربه ی احساساتی دعوت می کند که تا به حال نمونه ی آن را در بازی دیگری مشاهده نکرده اید . بازی با دارا بودن تم کمیک بودن و ادغام آن با سبک پازل توانسته گیم پلی جذابی را به وجود آورد . از ویژگی های کلیدی این بازی می توان به گیم پلی ساده آن در کنار کنترل راحت و دسترسی جامع به تمام مناطق بازی و حل پازل های گوناگون , مرموز بودن آن به گونه ای که شما فقط می توانید با حل پازل ها و اسرار بازی به ماجرای آن پی ببرید , موسیقی متن فوق العاده که در هر نقطه از بازی شور و هیجانی را به ارمغان می آورد و گرافیک بالای آن اشاره کرد . به جان مرموز و ناشناخته ی N E R O Nothing Ever Remains Obscure قدم گذاشته و در نقش یک پسر بچه اسرار بازی را کشف نمایید .

 *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

N E R O Nothing Ever Remains Obscure

مشخصات بازی :نام بازی : N E R O Nothing Ever Remains Obscureپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Storm in a Teacupمنتشر کننده : SOEDESCO Publishingسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

N E R O Nothing Ever Remains Obscure

لینک دانلود