تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمه سینمایی Naruto Shippuuden Movie 3 The Will Of Fire 2009

Naruto Shippuuden Movie 3 The Will Of Fire 2009 عنوان سومین فیلم انیمه کارتونی از مجموعه Naruto Shippuuden می باشد که در سال 2009 و به کارگردانی Masahiko Murata آفریننده سری های قبلی این مجموعه ساخته شده است. این انیمیشن کارتونی توانسته برنده یک جایزه بین المللی شود و 6 نامزد دریافت 6 جایزه دیگر شود. انیمه سینمایی Naruto Shippuuden Movie 3 The Will Of Fire 2009 توسط کشور ژاپن خالق این مجموعه شامل انیمیشن های کارتونی و انیمیشن سریالی و با همکاری کمپانی های Aniplex ،Bandai ،Dentsu ،Pierrot ،Shueisha TV Tokyo و Toho Company به مدت 96 دقیقه تهیه شده است تا بتوانند بهترین تجربه ممکن را برای طرفداران این مجموعه فراهم کنند.

سایر توضیحات : داستان انیمه سینمایی Naruto Shippuuden Movie 3 The Will Of Fire 2009 از قرار است که نینجا ها در سرتاسر دنیا و تمام کشور ها شروع به ناپدید شدن می کنند و انگشت اتهام به سمت ملت آتش نشانه می روند. با دستور Tsunade، کاکاشی می خواهد تا جان خود را فدا کند و از این نبرد بزرگ جلوگیری کند، از سویی دیگر Naruto راه خود را از میان دوستان و دشمان خود باز می کند تا از این اتفاق جلوگیری کند. در صورتی که قادر به دانلود این انیمیشن جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Naruto Shippuuden Movie 3 The Will Of Fire 2009

مشخصات دیگر انیمه سینمایی Naruto Shippuuden Movie 3 The Will Of Fire 2009 :– ژانر : انیمیشن– کارگردان : Masahiko Murata– شرکت سازنده : ،Dentsu ،Pierrot ،Shueisha TV Tokyo و Toho Company– محصول کشور : ژاپن– تاریخ تولید : 2009– تاریخ انتشار : 2009– مدت زمان : 95 دقیقه– زبان پخش : دو زبانه انگلیسی – ژاپنی– کیفیت نمایش :  720p Bluray– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : دارد– زیرنویس انگلیسی : دارد– پیوند : IMDB 

Naruto Shippuuden Movie 3 The Will Of Fire 2009

لینک دانلود