تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر NECROPOLIS A Diabolical Dungeon Delve نسخه CODEX

NECROPOLIS A Diabolical Dungeon Delve یک بازی در سبک ماجراجویی و اکشن می باشد که در سال 2016 توسط استودویی بازی سازی Harebrained Schemes ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Harebrained Schemes یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری نظیر سری محبوب Shadowrun Returns و NECROPOLIS را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . سبک ماجراجویی یکی از سبک های محبوب در میان بازی بازان می باشد ، این سبک به دلیل تنوع بسیار بالای گیم پلی و طراحی مراحل جذاب و هوشمندانه در سال های اخیر تبدیل به یکی از محبوب ترین سبک ها در میان بازی بازان شده است . بازی هایی نظیر سری محبوب Assassins Creed و Tomb raider کمک شایانی به موفقیت و محبوبیت این سبک کرده اند . بازی رایانه ای NECROPOLIS A Diabolical Dungeon Delve یکی از هین بازی ها می باشد که سازندگان در آن موفق شده اند با ترکیب المان های بازی های سوم شخص اکشن یکی از جذاب ترین و متفاوت ترین بازی های سبک ماجراجویی را خلق کنند .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای NECROPOLIS A Diabolical Dungeon Delve سعی داشته است با استفاده از المان های بازی های هاردکور و ترکیب آن با بازی های ماجراحویی و اکشن یک تجربه ناب برای بازی بازان خلق کند . شما در این بازی کنترل یک قهرمان بی نام را بر عهده دارید که در سیاه جاله های عجیبی زندانی شده است و شما باید با کنترل این شخصیت او را از میان تعداد بیشماری از موجودات شیطانی رد کرده و از تنها راه خروج سیاه چاله به سلامت خارج کنید ، این امر در ابتدا بسیار آسان به نظر می رسد ، اما با پیشرفت بیشتر در طول این بازی شما متوجه خواهید شد که این کار بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد . بازی رایانه ای NECROPOLIS A Diabolical Dungeon Delve یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر NECROPOLIS A Diabolical Dungeon Delve نسخه CODEX

مشخصات بازی NECROPOLIS A Diabolical Dungeon Delve :

نام بازی : NECROPOLIS A Diabolical Dungeon Delveپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Harebrained Schemesمنتشر کننده : Harebrained Schemesسبک بازی : اکشن – ماجراجویینوع فایل : EXEلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

NECROPOLIS A Diabolical Dungeon Delve

لینک دانلود