تبلیغات
سیستم پیشنهاد هوشمند فرادرس


معرفی پنج دیوایس جدید New Device Apple اپل در سال 2016

امروز ما برای همه شما کاربران محترم سایت معرفی پنج دستگاه جدید از شرکت اپل را قرار داده ایم که شما می توانید با به دست آوردن تمامی اطلاعات و تماشای تصاویر جدید برای خرید بهتر محصولات اقدام نمایید . در سال 2015 همه شما شاهد محصولات جدید اپل از جمله آیفون 6s و همچنین اولین نسل آیپد پرو بودید و در این مدت این کمپانی, تعداد خیلی زیادی از محصولات جدیدش را به فروش رساند اما تنها چیز تعجب آور این است که در این مدت محصولات جدید اپل چه امکانات و تغییرات منحصر به فردی داشت و آیا این محصولات نسبت به قبل تغییری داشته است و یا توانسته کمپانی های دیگر گوشی سازی را با این تولیدات جدید منحدم کند ؟

پیش بینی شده است که در سال 2016 شما شاهد محصولات جدید و شگفت انگیز شرکت اپل New Device Apple از جمله آیفون 7, آیپد 3, اپل واچ 2,نسل جدید مک بوک و استریم اپل تی‌وی با تفاوتی و طراحی جادویی بی نظیر خواهید بود و می توانید تمامی آنها را در سال جدید نوروزی دریافت کنید . امیدواریم که از معرفی تمامی محصولات جدید شرکت اپل لذت ببرید .

آیفون 7 : همانطور که پیش بینی می شود کمپانی اپل پس از معرفی حسگر لمسی سه بعدی باید از تکنولوژی های جدیدتری در نسل جدیدش استفاده کند و موارد مهم تر و ویژگی ها و تازگی جدیدی در آن بکار ببرد . شرکت اپل گفته که در آیفون 7 صفحه نمایش 2k, صفحه ال سی دی فول اسکرین, دوربین بسیار حرفه ای و پایان دادن به تولید نسخه های 16 گیگابایتی بکار گرفته می شود .

Apple1-www.download.ir

پایانی برای مک بوک ایر : همانطور که در جریان هستید شرکت اپل مدت هاست که مک بوک را به روزرسانی نکرده و بعد از مک بوک ایر دیگر خبری از مک بوک های جدیدتری نیست در این رو شرکت اپل گفته که در سال 2015 مک بوک های جدیدی بصورت آزمایشی تولید شده تا تجربه ای بیشتر در مورد این محصولاتش داشته باشد . اپل گفته که در سال جدید احتمال دارد مک بوک را با تغییراتی نظیر بهبود یابی باتری, بهبود یافتن قطعات داخلی و غیره روانه بازار کند .

Apple2-www.download.ir

اپل واچ 2 : در حال حاضر هیچ کمپانی موفق به ساخت و طراحی حرفه ای این محصول نشده و نزدیک ترین کمپانی برای ساخت اپل واچ همین کمپانی می باشد در ضمن شرکت اپل در سال 2016 نسل جدید این محصول را با کارایی های بسیار زیاد و فن آوری های حرفه ای و سنسورهای بیشتر عرضه خواهد کرد .

Apple3-www.download.ir

آیپد ایر 3 : بزودی شاهد جدیدترین نسل آیپد ایر خواهید بود و کمپانی اپل گفته که در اوایل سال میلادی جدید, این محصول را روانه بازار خواهد کرد . اپل در حال حاضر فروش تمامی آپیدهای خود را در بازار بطور یکنواخت پیش بینی کرده و می خواهد با تولید تبلت های بسیار حرفه ای و زیبا, بازار جهانی تولید تبلت های دنیا را به دست بگیرد .

Apple4-www.download.ir

استریم اپل تی‌وی : درباره این محصول اپل سال هاست که صحبت شده ولی شرکت اپل از این سرویس و پیش بینی های آن پرده برداری کرده زیرا در حال حاضر سرویس های مشابه ای همانند PlayStation Vue و Sling TV وجود دارد . در حال حاضر نمی توان در مورد شایعاتی که در مورد این محصول شده است را بیان کرد ولی بسیاری از افراد هستند که تمامی گفته های استیو جابز را در مورد اپل تی وی تایید می کنند . در کل این محصول نسبت به سال های گذشته بسیار تکامل یافته است .

Apple5-www.download.ir

معرفی پنج دیوایس جدید New Device Apple اپل در سال 2016

لینک دانلود