تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر NightCry نسخه CODEX

به روز رسانی :

1395/02/05 نسخه CODEX اصلاح شد .

NightCry یک بازی در سبک ماجراجویی ترسناک می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Nude Maker ساخته شده است . این استودیو که یکی از استودیوهای تازه تاسیس می باشد در اولین اقدام خود سعی داشته است که با زنده کردن سبک وحشت و بقا که یکی از محبوب ترین شاخه های سبک ترسناک می باشد یک بازی قدرتمند را به بازی بازان ارائه دهد و خود را به عنوان یکی از استودیوهای بازی سازی قدرتمند به بازی بازان معرفی کند . بازی NightCry اولین عنوان ساخته شده توسط این استودیو می باشد که در تاریخ 29 مارچ 2016 توسط کمپانی AGM PLAYISM برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . این بازی با رعایت ریشه های اصلی سبک وحشت و بقا یک تجربه منحصربفرد برای طرفداران این سبک به ارمغان آورده است بطوری که منتقدین صنعت گیم که در ابتدا نظر مثبتی نسبت به این استودیو و بازی آنها نداشتند زبان به ستایش این بازی و استودیوی سازنده آن گشودند و در نتیجه نیز این عنوان با فروش شگفت انگیزی در زمان انتشار خود مواجه شد .

سایر توضیحات : بازی NightCry در یک کشتی مسافرتی در جریان است و شخصیت اصلی بازی به عنوان یکی از مسافرین این کشتی برای اقامت کوتاه مدتی به این کشتی تفریحی دعوت شده است ، در ابتدای این بازی همه چیز مطابق میل افراد حاظر در کشتی می باشد محیطی کاملا امن به همراه مسافرانی با رفتار کاملا دوستانه که از امکانات این کشتی مجلل بهره می برند باعث می شود که شخصیت اصلی فکر کند که یک تعطیلات رویایی در پیش دارد اما تمام این اتفاقات خوب و زیبا با کشته شدن مسافرین کشتی به طرزی فجیح و کاملا مرموز به پایان می رسد . گیم پلی این بازی تمرکز شدیدی بر روی نجات یافتن در این شرایط عجیب و مرموز دارد ، شخصیت شما از هیچ قدرت خاصی بهره نبرده است و یک انسان کاملا معمولی می باشد و شما باید با استفاده از هوش و ذکاوت خود و مدیریت دقیق منابع اورا از این کابوس نجات دهید . یکی از نکات جالب این بازی اتمسفر خاص و سنگین آن است در این بازی شما در هر راهرو و اتاق انتظار یک حادثه را دارید که این خود یکی از نکات درخشان بازی می باشد و نشان می دهد که سازندگان در ساخت بازی و وارد کردن المان های سبک وحشت و بقا کاملا موفق عمل کرده اند .

 *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر NightCry

مشخصات بازی :نام بازی : NightCryپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Nude Makerمنتشر کننده : AGM PLAYISMسبک بازی : وحشت و بقانوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

NightCry

لینک دانلود