دانلود بازی کامپیوتر Nomad Fleet نسخه CODEX

Nomad Fleet یک بازی در سبک علمی تخیلی استراتژی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Autarca ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . این استودیو یکی از استودیوهای بازی سازی تاره تاسیس می باشد که بازی استراتژیک Nomad Fleet را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است که این بازی در زمان انتشار توانست به موفقیت های بسیاری در زمینه فروش دست یابد  همچنین این بازی موفق به کسب نمره 82% از سوی کاربران شبکه استیم شده است . داستان این بازی در فضایی جریان دارد که پس از اینکه انسان ها برای یافتن منابع اولیه نایاب به فضا سفر کرده اند یک نژاد از موجودات فضایی به آنها حمله می کنند و با تکنولوژی پیشرفته ای که دارند انسان ها را تا مرز نابودی پیش می برند ، شما در این بازی در نقش فرمانده نیروهای انسان ها قرار دارید و باید با تسفاده از هوش و ذکاوت خود انسان ها را در این نبرد نابرابر به پیروزی برسانید .

سایر توضیحات : سازندگان در این بازی برای جذاب تر شدن نبردهای آن نقشه های بسیار بزرگی را برای بازی طراحی کرده اند که هر کدام از این نقشه ها دارای خصوصیت های منحصر به فردی می باشند که اگر شما در نبرد از این خصوصیات بدرستی استفاده کنید می توانید در کمترین زمان و با کمترین تلفات دشمنان خود را از میان بردارید ، یکی از دیگر از نقاط قوت این بازی دارا بودن تعداد زیادی از نیروها در بازی هست ، شما در این بازی تعداد زیادی ایتم برای ساخت و فرماندهی دارید و باید با استفاده صحیح از منابع اولیه خود و ساخت نیروهای مناسب برای نبرد دشمنان را شکست دهید . از دیگر نکات جالب این بازی می توان به گرافیک هنری چشم نواز آن اشاره کرد گرافیک این بازی به قدری زیبا ساخته شده است که شما در ابتدای هر مرحله چندین دقیقه به گشت و گذار و مشاهده مناظر خواهید پرداخت . بازی استراتژیک Nomad Fleet یکی از بازی های زیبا در سبک استراتژیک می باشد .

 *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Nomad Fleet نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : Nomad Fleetپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Autarcaمنتشر کننده : Autarcaسبک بازی : اکشن – استرانژیکنوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Nomad Fleet

لینک دانلود