تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم مستند NYPD Biggest Gang In New York 2016

فیلم مستند NYPD Biggest Gang In New York 2016 از مستند هایی است که توسط شبکه BBC اولین بار در تاریخ 17 جولای 2016 از این شبکه پخش شد و تهیه کنندگی و کارگردانی آن را Ben Steele انجام داده است. فیلم مستند NYPD Biggest Gang In New York 2016 که ترجمه فارسی آن به صورت اداره پلیس نیویورک : بزرگترین گروه تبهکاری در نیویورک؟ است. در رابطه با اتفاقاتی است که در ایالات متحده امریکا تازگی ندارد و مدت هاست که مردم با آن ها دست و پنجه نرم می کنند، اما اخیرا این زیاد شدن این اتفاقات باعث جریحه دار شدن مردم شده است و راهپیمایی های اعتراض آمیز فراوانی به خصوص در نیویورک انجام شد و آن هم خشونت فراوان ایالات متحده امریکا است که باعث مرگ چند تن شده است.

سایر توضیحات : فیلم مستند NYPD Biggest Gang In New York 2016 در پی تیر اندازی پنج افسر پلیس دالاس، BBC سه بررسی انجام می دهد که چرا تنش ها بین نیروی پلیس امریکا و اقلیت های نژادی زیاد شده است؟ در این مستند ابتدا در خیابان های نیویورک با پلیس ها همراه خواهید شد و مردم را می بینید که در یک بازی موش و گربه با پلیس اعترض خود را نشان می دهند. در ادامه نیز مصاحبه هایی با افسران NYPD ترتیب داده شده است و آن ها بیان می کنند این نژاد پرستی به صورت سیستماتیک است و برای این ادعای خود دلایلی دارند. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم مستند جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

NYPD Biggest Gang In New York 2016

مشخصات فیلم مستند NYPD Biggest Gang In New York 2016 :

– ژانر : مستند– شبکه نمایش دهنده : BBC – تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان فیلم : 44 دقیقه– محصول کشور : انگلستان – زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p – فرمت فایل : MKV– زیر نویس انگلیسی : دارد– زیر نویس فارسی : ندارد

NYPD Biggest Gang In New York 2016

لینک دانلود