دانلود بازی کامپیوتر OCEAN CITY RACING Redux نسخه PLAZA

OCEAN CITY RACING Redux یکی از بازی های سبک اکشن , شبیه ساز و مسابقه ای است که توسط کمپانی های OCR Dev Team و Onur Uça طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Ocean City Racing یکی از بازی های جهان باز سبک مسابقه ای است که برای ساخت آن از موتور بازیسازی Unreal Engine 3 استفاده شده . قدرت فوق العاده موتور بازی باعث شده است تا طراحان تمامی شرایط شهر از جمله ترافیک و عبور و مرور عابران پیاده را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی کنند البته چرخه روز و شب , روشنایی پویا در زمان واقعی و سایه ها همچنین آب و هوایی مختلف مانند بارش باران , مه گرفتگی و آفتابی پلیر را هرچه بیشتر به دنیای واقعی نزدیک می کند .

سایر توضیحات : به گفته کمپانی سازنده , بیشترین تمرکز بازیسازان بر روی مکانیک بازی و فیزیک رانندگی معطوف شده به همین خاطر است که پیشرفته ترین فیزیک رانندگی را می توان در این بازی مشاهده کرد . محیط بازی از زرق و برق مناسبی برخوردار بوده و محیط های مختلف و رفتن به بخش های مختلف شهر باعث می شود تا بازی از حالت کسالت آور خارج شود . در کنار بخش مسابقه ای که این امکان برای شما فراهم می شود تا با سایر رقبا به مسابقه پرداخته و در صورت پیروزی جایزه ای به شما اعطا می شود که به وسیله آن قادر خواهید بود , وسیله خود را سفارشی سازی کرده و با تغییرات عمده در موتور و بدنه , ماشین خود را تقویت کرده و پیروز هر میدان گردید , حالتی به نام Roam Mode وجود دارد که این اجازه را به شما می دهد تا آزادانه در شهر به گشت و گذار پرداخته و وسابل نقلیه های بسیاری را امتحان کنید . Time Trial یکی دیگر از حالت های بازی است که تمامی توانایی های شما را برای کسب بهترین زمان به چالش می کشد . بیش از 20 وسیله نقلیه در بازی حضور دارند که تمامی آنها با دقت شبیه سازی و سبک رانندگی هرکدام با یکدیگر متفاوت است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

OCEAN.CITY.RACING.Redux-Screen

 مشخصات بازی  OCEAN CITY RACING Redux :نام بازی : OCEAN CITY RACING Reduxپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : OCR Dev Team و Onur Uçaمنتشر کننده : OCR Dev Team و Onur Uçaسبک بازی : اکشن , شبیه ساز و مسابقه اینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

OCEAN CITY RACING Redux

لینک دانلود