تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Odin Sphere Leifthrasir برای PS3

Odin Sphere Leifthrasir یک بازی در سبک نقش آفرینی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی Vanillaware ساخته شده و برای کنسول Ps3 کمپانی سونی ساخته شده است . استودیوی بازی سازی Vanillaware یک استودیوی بازی سازی قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری مانند GrimGrimoire و Odin Sphere را در کارنامه هنری خود داشته است و برای ساخت این بازی ها مفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . استودیوی بازی سازی Vanillaware در طی سال های تجربه خود در زمینه بازی سازی همیشه سعی داشته است که بازی های با داستان قدرتمند و گیم پلی بسیار غنی تولید کند و با توجه به کارنامه درخشان این استودیو می توان گفت که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده اند . بازی رایانه ای Odin Sphere Leifthrasir یکی از همین بازی ها می باشد که در آن سازندگان از ترکیب بازی های نقش آفرینی و بازی های اکشن موفق شده اند یکی از جذاب ترین بازی های نقش آفرینی سال های اخیر را تولید کنند .

سایر توضیحات : داستان این بازی توسط دختری به  نام سارا روایت می شود ، این دختر در طول بازی با مطاله کتاب های فانتزی شما را وارد دنیاهای جدید و داستان های هیجان انگیزی می کند . گیم پلی این بازی با استفاده از المانهای بازی های نقش آفرینی ساخته شده است و ترکیب این گیم پلی با  دنیای بسیار بزرگ این بازی یک گیم پلی غنی و بسیار جذاب برای این بازی محیا کرده است . دنیاهای این بازی از بخش های درخشان بازی می باشند ، در هر دنیا دشمنانی متفاوت و آیتم هایی خاص موجود می باشند که شما با بدست آوردن آنها به قدرتمندترین موجود بازی تبدیل می شوید ، اما سازندگان بازی را طوری طراحی کرده اند که چالش های موجود در بازی هیچ گاه برای شما به پایان نرسد . بازی رایانه ای Odin Sphere Leifthrasir یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

 *  قابل اجرا بر روی +CFW 4.78 *

* Game ID : BLUS31601 *

دانلود بازی Odin Sphere Leifthrasir برای PS3

مشخصات بازی :نام بازی : Odin Sphere Leifthrasirپلتفرم : PS3زبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Vanillawareمنتشر کننده : Vanillawareسبک بازی : اکشن ,نقش آفرینینام فایل : BLUS31601لینک مرتبط : Wikipedia– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Odin Sphere Leifthrasir

لینک دانلود