تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپبوتر Okhlos Olympus Edition نسخه GOG

Okhlos Olympus Edition یکی از بازی های سبک اکشن و استراتژیک است که توسط کمپانی Coffee Powered Machine طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Devolver Digital     برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در سرزمین های یونان , اساطیر ظالم حکمرانی و مردم را مورد ستم خود قرار می دهند . حال وقت آن رسیده است تا مردم با متحد شدن در برابر ستمگری ها قد علم کنند و دشمنان خود را به پایین کشند . وظیفه شما , سرنگونی جانوریست که نیمی از بدنش گاو ونیم دیگرش انسان است . بازی این امکان را به شما داده است تا از تمامی شخصیت های موجود در بازی و اساطیر یونان باستان مانند هراکلس , لئونیداس , پاندورا و سقراط برای پیشبرد اهدافتان بکار ببرید . البته دشمنان شما هم ساکت ننشسته اند و آنها نیز از موجودات قدرتمندی برخوردار هستند پس سعی کنید بدون فکر پا به میدان نبرد نگذارید و با استراتژی وارد عمل شوید .

سایر توضیحات : نسخه ای که با نام Olympus Edition منتشر شده در واقع از دانشنامه دیجیتال , مجموعه ای از نمونه های اولیه Okhlos و موسیقی متن اصلی تشکیل شده است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Okhlos.Olympus.Edition-Screen

 مشخصات بازی  Okhlos Olympus Edition :نام بازی : Okhlos Olympus Editionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Coffee Powered Machineمنتشر کننده : Devolver Digitalسبک بازی : اکشن و استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Okhlos Olympus Edition

لینک دانلود