دانلود نرم افزار Omron CX-One v4.40 – Win

به روز رسانی :

1398/09/25نسخه v4.40 اضافه شد.

CX-ONE مجموعه نرم افزاری است که به کاربران اجازه می دهد تا بتوانند به ساخت ، پیکبندی و دستگاه های میزبانی یک برنامه از جمله PLC , HMI ، سیستم های کنترل حرکت و شبکه با استفاده از تنها یک بسته نرم افزاری بپردازند. کمپانی Omron تنها اتوماسیون ارائه دهنده نرم افزار میباشد که بروز رسانی خودکار را در سیستم ها و نرم افزار ها بکار گرفته است و کاربران را قادر می سازد به راحتی و به صورت رایگان بروز رسانی ها را دانلود و نصب کنند و از تغییرات ایجاد شده لذت ببرند.

ویژگی های نرم افزار Omron CX-One:

یک نرم افزار جهت پشتیبانی پیکربندی و برنامه نویسی PLC ها, HMI, حرکت و درایو ها, شبکه, درجه حرات و فرایند کنترل, تنظیم و تعویض و سنسور

شبیه سازی آفلاین PLC و HMI تنها با یک منبع تامین کننده اتوماسیون

دارا بودن لایسنس مشترک برای تمامی نرم افزار ها

قابلیت استفاده رایگان از تمامی امکانات برنامه مانند ثبت نام رایگان ، کتابخانه رایگان ، پرسش و پاسخ

پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری و به روز رسانی های مکرر به وسیله یک بار نصب نرم افزار

راه دقیق برای ورود برنامه ها با کلید کمتر و در نتیجه برنامه نویسی سریعتر. پنجره بصری, مرور نماد و ابزار راهنما, به معنی اشتباهات کمتر, و غلط املایی در طول راه اندازی نیاز به اصلاح دارند.

افزایش خودکار ورودی و خروجی به منظور تسهیل سرعت در اجرای برنامه

نام: Omron CX-One
حجم فایل: 2.2 گیگابایت
شرکت سازنده: omron
ورژن: v4.40
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Omron CX-One v4.40 - Win

The CX-ONE software suite allows users to build, configure, and host one application, including PLC, HMI, motion control systems, and network using a single bundle. Omron is the only software provider automation that uses automated system updates and enables users to easily download and install updates for free.

لینک دانلود