تبلیغات
تبلیغات

دنلود بازی کامپیوتر One Upon Light

One Upon Light یک بازی در سبک اکشن می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی SUTD Game Lab ساخته شده است . این بازی که اولین بازی این استودیوی نو پا می باشد به عنوان یکی از بهترین بازی های مستقل سال 2016 انتخاب شده است . بازی های اکشن در سال های اخیر تنوع خود را از دست داده اند و به همین دلیل استودیوهای مستقل شروع به ساخت بازی های اکشنی کردند که دارای تنوع بالایی باشد . بازی هایی از قبیل سری Bioshock از همین قبیل بازی ها می باشند که به جای پیروی از سیستم بازی های COD سعی کردند خلاقی و نو آوری را وارد بازی های خود کنند . بازی One Upon Light نیز یکی از همین بازی ها می باشد . که توانسته است با ترکیب المان های بازی های ماجراجویی ، پازل و اکشن یک بازی جذاب برای طرفداران این سبک آماده کند .

سایر توضیحات : داستان بازی در فضایی تخیلی در جریان است ، در فضایی که انسان ها تکنولوژی های بسیار پیشرفته ای در دست دارند و می خواهند که به قدرت های زیادی دست یابند و در تلاش هستند تا از تمام ماده ها و اجسام موجود در جهان قدرت استخراج کنند ، در چنین شرایطی ی دانشمند ناشناس و قدرتمند  طرح جدیدی برای بدست آوردن قدرت معرفی می کند ، در این طرح انسان ها می توانند قدرت تاریکی و پلیدی را استخراج کرده و از ان استفاده کنند ، اما در جریان این کار اتفاقات وحشتناکی رخ می دهد و دنیای انسان ها رو به نابودی می رود . سازندگان برای این بازی یک سیستم گرافیک هنری بسیار زیبا و جذاب طراحی کرده اند که در نوع خود بی رقیب و بسیار زیبا می باشد . گیم پلی این بازی مملو از پازل های زیبا و خلاقانه می باشد که شما برای انجام آنها باید واقعا فکر کنید و از ذهن خود استفاده کنید ، سیستم گیم پلی بازی بر پایه استفاده از نیروهای روشنایی و تاریکی می باشد که باعث بوجود آمدن یک فضای بسیار جذاب در بای شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دنلود بازی کامپیوتر One Upon Light

 

مشخصات بازی :نام بازی : One Upon Lightپلتفرم : Microsoft windowsزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : SUTD Game Labمنتشر کننده : SUTD Game Labسبک بازی  : اکشننوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

One Upon Light

لینک دانلود