تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Onshape Using And Editing Imported Geometry In Your Designs

Onshape Using And Editing Imported Geometry In Your Designs یکی از جدید ترین فیلم های آموزشی است که توسط شرکت Pluralsight ساخته شده است و Mitch Pricer وظیفه تدریس آن را بر عهده دارد. در دوره آموزشی Onshape Using And Editing Imported Geometry In Your Designs شما قادر خواهید تا استفاده کردن از Onshape را یک سیستم کاملا حرفه ای بر پایه تکنولوژی CAD، به منظور مونتاژ و طراحی قطعات پیچیده است را یاد بگیرید. در این دوره شما یاد خواهید گرفت که چگونه از چرخ دنده ها برای ساخت کل مدل یک دیفرانسیل استفاده کنید و در نهایت نیز آن ها را به هم متصل کنید.

سایر توضیحات : دوره آموزشی Onshape Using And Editing Imported Geometry In Your Designs با استفاده کردن و ویرایش هندسه های متفاوت در طراحی ها به کسانی که در استفاده از OnShape مبتدی هستند کمک می کند تا بتوانند هر چه بهتر و ساده تر کار کردن با آن را یاد بگیرند. ابتدا با ایمپورت کردن هندسه های موجود و همچنین چگونگی قرار دادن هندسه های موجود در استودیوی تک بخشی شروع می کنیم. سپس شما یاد می گیریدچگونه هندسه ها را ویرایش کنید و آن را برای طرح خود ترکیب کنید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

توجه : فایل های تمرینی به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده اند.

Onshape Using And Editing Imported Geometry In Your Designs

نرم افزار های مورد نیاز دوره آموزشی Onshape Using And Editing Imported Geometry In Your Designs :

– Onshape

سرفصل های دوره آموزشی Onshape Using And Editing Imported Geometry In Your Designs :

– مقدمه و مروری بر پروژه

– ساخت مدرک خود و ایمپرت کردن قطعات

– استفاده از ویژگی های مشتق شده و ابزار های موقعیت یابی

– تغییر اجزا و شروع طرح خود

– کامل کردن طراحی خود

مشخصات فیلم آموزشی Onshape Using And Editing Imported Geometry In Your Designs :

– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Pluralsight– مدرس : Mitch Pricer – مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 35 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Onshape Using And Editing Imported Geometry In Your Designs

لینک دانلود