تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Order of Battle Winter War نسخه PLAZA

Order of Battle Winter War یک بازی در سبک استراتژی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی The Artistocrats ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی The Artistocrats یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بای های بسیاری نظیر سری محبوب Order of Battle و Ragnar latborok شده است ، که هر دوی این بازی ها از بازی های محبوب و پرفروش در زمان خود بوده اند . سبک استراتژی یکی از محبوب ترین سبک ها در میان بازی بازان می باشد و هر ساله بازی های بسیاری در این سبک منتشر می شوند که هر کدام این سبک را دست خوش تغییرات بسیاری کرده اند . بازی های مانند سری محبوب Red Alert و Star craft از همین بازی ها می باشند که این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند . بازی رایانه ای Order of Battle Winter War یکی از همین بازی ها می باشد که سعی داشته است با ترکیب سبک استراتژی با سبک محبوب شبیه ساز یکی از متفاوت ترین بازی ها سبک استراتژی را خلق کند ، که با توجه به نمارت مثبت این عنوان می توان گفت در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است .

سایر توضیحات : داستان بازی رایانه ای Order of Battle Winter War در دوران جنگ جهانی دوم در جریان است ، داستان در جایی آغاز می شود که شوروی وارد نبرد بر علیه نیروهای متوفق می شود و شما باید به عنوان یکی از فرماندهان این نبرد خونین نیروهای خود را به سمت پیروزی راهنمایی کنید . طراحی مراحل و نقشه های این بازی بسیار هوشمندانه می باشد ، این بازی دارای تعدای از بهترین و بزرگترین نقشه های بازی ها استراتژی می باشد که ارزش تجربه این بازی را دوچندان کرده است . بازی رایانه ای Order of Battle Winter War یکی از زیباترین بازی های استراتژی سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Order of Battle Winter War نسخه PLAZA

مشخصات بازی Order of Battle Winter War :

نام بازی : Order of Battle Winter Warپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : The Artistocratsمنتشر کننده : The Artistocratsسبک بازی : استراتژی – شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Order of Battle Winter War

لینک دانلود