تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Ori and the Blind Forest Definitive Edition نسخه FITGIRL

به روز رسانی :

1395/02/19 نسخه FITGIRL اضافه شد .

Ori and the Blind Forest Definitive Edition یک بازی کامپیوتری در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Moon Studios GmbH برای کنسول ایکس باکس وان شرکت مایکروسافت منتشر شده است ، استودیوی بازی سازی Moon Studios GmbH یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که این عنوان را به عنوان اولین بازی ساخته شده توسط خود معرفی کرد و کمپانی مایکروسافت نیز که پتانسیل بالای کارکنان این استودیو و این بازی را دید امتیاز بزای را به سرعت خریداری کرد و به دنبال آن این بازی را برای سیستم عامل ویندوز نیز منتشر کرد . این بازی دارای یک اتمسفر گیرا و بسیار زیبا می باشد که از ترکیب ان با داستان بسیار زیبا و احساسی بازی شاهکاری با نام Ori and the Blind Forest Definitive Edition بوجود آمده است .  داستان این بازی در یک دنیای فانتزی و در جنگلی به نام نیبل در جریان است که بر اثر یک سری حوادث ناخوش ایند دچار تغییراتی شده است و شما به عنوان قهرمان داستان باید این جنگل و تمام موجودات آن را از سرنوشتی بدتر از مرگ نجات دهید .

سایر توضیحات : جنگل نیبل در حال مرگ است . پس از اینکه یک طوفان سهم گین باعث بوجود آمدن یک سری از حوادث زنجیره ای شد ، اوری باید به سفری سرنوشت ساز برود تا شجاعت خود را بازیابد و با مبارزه با موجودات شیطانی این جنگل و تمام موجودات آن را نجات دهید . بازی Ori and the Blind Forest Definitive Edition روایتگر داستان یک کودک یتیم می باشد که باید با ترس خود مواجه شده و با بدست آوردن شجاعت خود تمام موجودات محل زندگی خود را نجات دهد . گرافیک هنری این بازی یکی از نکات قدرت این بازی می باشد به طوری که شما به تجربه این عنوان به عمق زیبایی یک بازی رایانه ای پی می برید . گرافیک هنری این بازی به قدری با جزئیات و دقیق می باشد که شما در ابتدای هر مرحله به ستایش گرافیک این بازی خواهید پرداخت .

 *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Ori and the Blind Forest Definitive Edition نسخه CODEX

 مشخصات بازی :نام بازی : Ori and the Blind Forest Definitive Editionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Moon Studios GmbHمنتشر کننده : Moon Studios GmbHسبک بازی : پازل – ماجراجویینوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Ori and the Blind Forest Definitive Edition

لینک دانلود