تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Overfall نسخه CODEX

Overfall یک بازی در سبک نقش آفرینی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Pera Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است ، استودیوی بازی سازی Pera Games یکی از استودیوهای بازی سازی موفق و نوپا می باشد که بازی رایانه ای Overfall را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است . بازی Overfall در یک فضای فانتزی در جریان است ، شما در این بازی وارد یک دنیای بزرگ و پر جزئیات می شوید و باید با گشت و گذار در آن و یافتن نکات مخفی این دنیا خود را تبدیل به یک موجود قدرتمند کنید . این بازی یکی از قدرتمند ترین بازی های نقش آفرینی سال 2016 می باشد ، شما در این بازی می توانید در نقش یک قهرمان حظور پیدا کنید و یا یک تبدیل به یک شخصیت شرور شده و تمام موجودات این دنیا را از دم تیغ بگذرانید . بازی رایانه ای Overfall یکی از زیباترین بازی های سبک نقش آفرینی در سال های اخیر می باشد .

سایر توضیحات : در این بازی انتخاب های شما یکی از مهم ترین بخش های بازی می باشند ، تمام دیالوگ های انتخابی شما و تمام حرکت های شما مورد بررسی دوستان و دشمنان شما می باشد و شما باید با دقت بسیار بالا انتخاب های خود را انجام دهید زیرا امکان دارد که هر انتخابی باعث جدایی یکی از یاران شما و یا تبدیل شدن او به دشمن شما  شود . داستان این بازی در رابطه با یک قلمرو از دست رفته می باشد که حال موجودات شیطانی در حال تسخیر ان به طور کامل می باشند و شما تنها شخصی هستید که می توانید این قلمرو و انسان های موجود در ان را از سرنوشتی شوم تر از مرگ برهانید . بازی Overfall با استفاده از المان های بازی های نقش آفرینی غربی و ترکیب آن با بازی های نقش آفرینی ژاپنی موفق شده است یکی از خاص ترین تجربه های بازی های نقش آفرینی را برای طرفداران بازی های رایانه ای به ارمغان بیاورد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Overfall نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : Overfallپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Pera Gamesمنتشر کننده : Pera Gamesسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Overfall

لینک دانلود