تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Overlanders – PC نسخه SKIDROW

Overlanders، این بازی یکی از بازی های زیبا و جذاب در سبک اکشن و Rider است که برای علاقمندان به این سبک از بازی ها می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. شما در این بازی می توانید به تنهایی یا با دیگران و با موجودات فضایی مبارزه کنید و مردم را نجات داده و کهکشان را کشف کنید. شما در این بازی با بهره گیری از سلاح های مختلف می توانید با دشمنان خود مبارزه کنید و پیروز میدان شوید. پیش از این نیز استدیوهای بازی سازی مختلف با ارائه بازی هایی در این سبک توانسته بودند محبوبیت فراوانی را در میان مخاطبین خود کسب کنند. ولی می توان گفت که این بازی با دارا بودن ویژگی هایی منحصر به فرد از جمله محیطی زیبا و هم چنین گرافیکی بالا و نیز دارا بودن وسایل نقلیه پیشرفته می تواند بیش از پیش مخاطبین این سبک از بازی ها را مجذوب خود نماید. این بازی در سال 2019 و توسط شرکت بازی سازی Run-Down Games ساخته و ارائه شد.

مشخصات بازی Overlanders:نام بازی : Overlandersپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : ماشین سوارینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Overlanders - PC

Four types of vehicles, loads of weapons all against the beasts of the universe. Alone or with others, fight the creatures, save the people, explore the galaxy. Four types of vehicles, loads of weapons all against the beasts of the universe. Alone or with others, fight the creatures, save the people, explore the galaxy. Play as one of them and become an Overlander. Our world is dry and bleak. The last suplies are long gone, we had to find a different way to survive. Brave men and women go out to the unknown worlds every day and night, to bring resources and secure the survival of people.

لینک دانلود