تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Oxford Dictionary Of English 8.2.9 برای آیفون و آیپد

Oxford Dictionary Of English یکی از دیکشنری های بسیار معروف و قدرتمند در سراسر جهان می باشد که توسط کمپانی مشهور MobiSystems, Inc. برای گوشی های آیفون و آیپد بصورت کاملا رایگان عرضه شده است . این برنامه در حال حاضر در مارکت های اپ استور و دیگر مارکت ها با امتیاز 4.6 از 5.0 قرار گرفته و جزء یکی برترین اپلیکیشن های دیکشنری می باشد . امروزه بیش از 100,000,000 میلیون کاربر در سراسر جهان نرم افزار Oxford Dictionary Of English را دریافت کرده اند . حتما برای اکثر شماها اتفاق افتاده که بخواهید کلمه ای را ترجمه کنید ولی برنامه ای برای این کار نداشتید, دیکشنری آکسفورد با بیش از 350 هزار کلمه، عبارات و تعاریف بکار رفته است . سر انجام پس از گذشت صد سال از انتشار این دیکشنری نسخه ی دوازدهم آن به بازار رسید, این نسخه به دلیل صوتی بودن یکی از پرفروش ترین نسخه ها در سراسر جهان شناخته شده است .

دیکشنری Oxford Dictionary Of English دارای جستجوی سریع می باشد به طوری که می توانید معانی کلمه های مورد نظرتان بدون هیچ وقفه ای به همراه صدا مشاهده بفرمایید . این دیکشنری دارای آموزش یادگیری زبان بوده و نسخه ی جدید این نرم افزار دارای عملکرد بهتری می باشد و همچنین تمام اجزای آن بهبود یافته است . نرم افزار دیکشنری آکسفورد برای هر کسی‌ که تمایل به یک دیکشنری زبان انگلیسی خوب و به روز برای تحصیل ، کار یا استفاده در خانه دارد ، بسیار مفید است . زبان انگلیسی یکی از زبان‌ های هندواروپایی از شاخهٔژرمنی است . خود شاخه ژرمنی به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می‌شود و انگلیسی به ژرمنی غربی تعلق دارد . این زبان در انگلستان و جنوب شرقی اسکاتلند تکامل یافته‌ است و امروزه زبان انگلیسی به یک زبان بین المللی تبدیل شده است که  مردمان تمام کشور های جهان کم و بیش و یا به صورت حرفه ای با آن آشنایی دارند و سخن می گویند . Oxford Dictionary Of English شامل جدیدترین لغات ، همراه با 75000 تلفظ صوتی با کیفیت بالا و … می باشد و مناسب تمامی سیستم های آی او اس 8.0 به بالا می باشد . امروز ما یکی از جدیدترین ورژن های دیکشنری را در اختیارتان قرار داده ایم, امیدواریم که از دانلود آن لذت ببرید.

ویژگی های دیکشنری Oxford Dictionary Of English :

– کارکرد بسیار ساده

– بیش از 350,000 کلمات، عبارات و تعاریف

– دارای 75000 تلفظ صوتی با کیفیت بالا

– جستجوی سریع کلمات

– جستجو همراه با صدا

– قابلیت دانلود دیکشنری برای استفاده در حالت آفلاین

– یادگیری زبان انگلیسی

– دارای کیبورد جستجوی کلمات

– قابل استفاده در تمامی گوشی های آیفون, آیپد و آیپاد لمسی

– پشتیبانی از آی او اس 8.0 به بالا

The leading and most trusted single-volume English dictionary is now available for FREE!WHAT MAKES OXFORD DICTIONARY OF ENGLISH FREE BETTER THAN ALL OTHER DICTIONARIES?The Oxford Dictionary of English features. The most comprehensive coverage of English everywhere it’s spoken. The very latest vocabulary, with over 350,000 words, phrases and meanings. Thousands of words and sentences derived from the latest research of the Oxford English Corpus. 75,000 audio pronunciations of both common and rare words, including words with controversial or variant pronunciations.Entirely revised and updated to include the most comprehensive and accurate picture of the English language today, Oxford Dictionary of English represents the authority of dictionary apps.

 

شما از این پس می توانید نرم افزارهای اندروید و آیفون مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Oxford Dictionary Of English

لینک دانلود