تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر PAC-MAN CHAMPIONSHIP EDITION 2 نسخه CODEX

PAC-MAN CHAMPIONSHIP EDITION 2 یکی از بازی های سبک آرکید و ماجرایی است که توسط کمپانی BANDAI NAMCO Studios Inc طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی BANDAI NAMCO Entertainment برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . تقریبا 36 سال از اولین نسخه پک-من که در ژاپن منتشر شد ، می گذرد و هنوز هم این موجود زرد رنگ جذابیت های مخصوص به خود را داراست . بار دیگر شاهد نسخه ای جدید از قدیمی ترین و تاریخ ساز ترین بازی ویدئویی هستیم ، بازی که در نگاه اول ساده به نظر می رسد اما آنچنان پر زرق و برق ، جذاب و در بعضی مواقع استرسزاست که توجه بسیاری از گیمرها را به خود جلب می نماید . سرانجام و پس از مدت ها انتظار ، نسخه دوم Pac-Man Championship منتشر شد . پک-من بار دیگر بازگشته است تا رکوردها را جابجا کند .

سایر توضیحات : در این نسخه شاهد گرافیکی 3بعدی همراه با چشم انداز و تصاویری خیره کننده خواهیم بود . پک-من همانند نسخه های قبل در دالانی پر پیچ و خم به دام افتاده است اما اینبار کمی متفاوت است و بازی شما را به سطح کاملا جدیدی خواهد برد . در کنار بخش تکنفره ، بخش های جدیدی مانند fast fleeing fruit, big bad bosses, ridiculous remixed rules و بسیاری بخش های دیگر اضافه شده است که هرکدام به نوعی توانایی های شما را به چالش می کشد .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر PAC-MAN CHAMPIONSHIP EDITION 2 نسخه CODEX

 

مشخصات بازی PAC-MAN CHAMPIONSHIP EDITION 2 :

نام بازی : PAC-MAN CHAMPIONSHIP EDITION 2پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : BANDAI NAMCO Studios Inc.منتشر کننده : BANDAI NAMCO Entertainmentسبک بازی : آرکید و ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

PAC-MAN CHAMPIONSHIP EDITION 2

لینک دانلود