تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Painting Creating Palettes for the Landscape

Painting Creating Palettes For The Landscape یک فیلم آموزشی بسیار جذاب و جدید در رابطه با یادگیری اصول نقاشی است که در این دوره آموزشی به شما شیوه ساخت پلات چشم انداز را آموزش می بینید. دوره آموزشی Painting Creating Palettes For The Landscape پالت های رنگی طبیعی را از نو می سازید و یاد می گیرید که چگونه توسط این دوره آموزشی مناظر خیره کننده ای را خلق کنید. این دوره آموزشی توسط شرکت Lynda و تدریس Will Kemp برای ما تهیه شده است.

دوره آموزشی Painting Creating Palettes For The Landscape تکنیک های نقاشی برای رسم مناظر فوق العاده را توسط 4 فصل به سرعت به شما آموزش می دهد، از روز های تابستانی تا مناظر سرد و مرده زمستانی. هم چنین در این دوره آموزشی به شما نحوه استفاده از تاثیر رنگ های سرد و گرم در نقاشی توضیح داده می شود.

Painting Creating Palettes for the Landscape

سرفصل های دوره آموزشی Painting Creating Palettes For The Landscape :

مقدمه

– خوش آمدید

1. مواد و راه اندازی– تسلط بر پالت رنگ طبیعی– پشتیبانی و زمینه– رنگ و رسانه– برس و مواد اضافی2. زمستان– تنظیم یک تن زمستان– یک رنج فشرده– یک پالت رنگ زمستان– کیفیت نور و اسموکی لبه– یک پالت رنگ زمستان گرم تر– تلفیق رنگ های روشن جو– یک پالت رنگ زمستان با neutrals– یک صحنه برف زمستان: نقاشی  تیره ها– صحنه برف زمستان: اضافه کردن آبی3. بهار– چشم انداز بهار و lightfall– مخلوط کردن و متعادل کردن سبز– یک لمس امپرسیونیستی– چشم انداز بهار: underpainting– چشم انداز بهار: اضافه کردن سبز4. پاییز– بازتاب پائیزه و نور طلایی– گسترش پالت– گسترش پالت با رنگهای قرمز شدید– مواد شستشو آبکی و لعاب– بازتاب پاییز: رنگی روشن و تیره– بازتاب پاییز: اضافه کردن نارنجی– بازتاب پاییز: اضافه کردن لعاب5. تابستان– آفتاب تابستان و طیف گسترده ای از tonal– یک پالت لرزان– اشکال ساده– پالت لرزان با phthalo سبز– صحنه تابستان– صحنه تابستان: اضافه کردن سبز– صحنه تابستان: نکات تکمیلی مشخصات فیلم آموزشی Painting Creating Palettes For The Landscape :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Will Kemp– مدت زمان آموزش : 4 ساعت و 7 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 * 1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد  

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Painting Creating Palettes For The Landscape

لینک دانلود