تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Panzer Corps US Corps 42 نسخه SKIDROW

Panzer Corps US Corps 42 یک بازی در سبک استراتژی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Slitherine Ltd ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Slitherine Ltd یکی از استودیوهای بازی سازی موفق و قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیار موفقی در سبک استراتژی شده است . بازی هایی مانند سری Distant Worlds: Universe و Panzer Corps را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به دریافت جوایز بسیاری نیز شده است . بازی های استراتژیک از بازی های پرطرفدار در میان بازی بازان می باشند و هر ساله تعداد زیادی از این بازی ها روانه بازار می شود . بازی رایانه ای Panzer Corps US Corps 42 یکی از بازی های استراتژیک موفق و پرفروش می باشد که در جنگ جهانی دوم در جریان است و در آن شما در نقش یک فرمانده نیروهای متحدین قرار دارید .

سایر توضیحات : در این بازی شما در تمامی صحنه های نبرد معروف جنگ جهانی دوم حظور دارید . در بازی رایانه ای Panzer Corps US Corps 42 شما در نقش یکی از فرماندهان بزرگ جنگ جهانی دوم می باشید و باید از کشورهای متحدین در برابر نیروهای متخاصم متفقین دفاع کنید . در این بازی سازندگان سعی داشته اند نبردهای سهمگین این جنگ را با جزئیات بسیار دقیق به تصویر بکشند و با توجه به نقدهای مثبت ابن بازی می توان گفت که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده اند . در این بازی شما باید با توجه به منطقه ای که در آن حظور دارید نیروهای مناسب این منطقه را ساخته و وارد جنگ شوید ، کلید پیروزی در این نبردها استراتژی صحیح و استفاده درست از نیروهای تان می باشد . سازندگان در این بازی تمام تلاش خود را کرده اند تا تاثیرات منفی نبرد را به درستی به تصویر بکشند به همین دلیل در این بازی چندی از دردناکترین وقایع جنگ جهانی دوم قرارگرفته است که تجربه آنها خالی از لطف نیست . بازی رایانه ای Panzer Corps US Corps 42 یکی از بهترین بازی های استراتژیک سال های اخیر می باشد .

 *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Panzer Corps US Corps 42 نسخه SKIDROW

مشخصات بازی :نام بازی : Panzer Corps US Corps 42پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Slitherine Ltdمنتشر کننده : Slitherine Ltdسبک بازی : استراتژینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .
لینک دانلود