دانلود فیلم آموزش زبان انگلیسی Pathways To Literature 2015 به همراه کتاب آموزشی

Pathways To Literature 2015 یک دوره آموزش زبان انگلیسی به صورت کامل می باشد که علاوه بر دارا بودن فیلم های آموزشی، کتاب های آموزشی مربوطه را نیز دراراست و به کمک این دوره آموزشی کاملا حرفه ای شما و استفاده از آن می توانید بهبود خارق العاده زبان انگلیسی خود شوید. دوره آموزشی  Pathways To Literature 2015 دارای سطح متوسط روبه بالا و پیشرفته می باشد و برای کسانی که به تازگی قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارند کارا نیست. این دوره آموزشی برای شما یک آموزش و درس بی انتها در رابطه با اکتشافات ادبی زبان انگلیسی از قرن 16 ام تا قرن 20 ام است. این دره آموزشی به شما کمک می کند تا مفاهیم و ارزشمن زبان انگلیسی را یاد بگیرید و همچنین به شما کمک می کند تا هم زبان انگلیسی و هم میراث فرهنگی زبان جهانی انگلیسی را به خوبی فرا بگیرید.

سایر توضیحات : دوره آموزشی Pathways To Literature 2015 شامل آموزش مهارت های مختلفی می باشد که آنچنان با دقت کاملبرنامه ریزی شده اند که به دانش آموزان اجازه می دهد تا با اطمینان کامل ادبیات انگلیسی را یاد بگیرند. تجزیه و تحلیل های بسیار بر روی عناوین، شخصیت ها، تم ها، تنظیمات، ارزش ها، نقوش، نمادها، متر، و ریتم، و همچنین مهارت های خلاصه و نوشتن مقاله، یک مسیر مشخص برای رسیدن به درجه استادی در ادبیات انگلیسی را پیش روی شما قرار می دهد. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Pathways To Literature 2015

سر فصل های اصلی دوره آموزشی Pathways To Literature 2015 :

– مقدمه

– شعر

– نثر

– درام

مشخصات فیلم آموزشی Pathways To Literature 2015 :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Express Publishing– مدرس : Virginia Evans – Jenny Dooley– سطح آموزش : متوسط B2 – پیشرفته C1– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 576 * 720– فرمت فایل : VOB– زیرنویس : انگلیسی– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Pathways To Literature 2015

لینک دانلود