تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند The Persian Empire همراه با کتاب

The Persian Empire یک مستند است که در آن به بررسی تاریخچه امپراطوری پارس در زمان های گذشته می پردازد. شما واقعا از امپراطوری پارس می دانید؟ بیشتر آنچه که اروپاییان و اکثر مردم در رابطه با تمدن 2500 ساله سرزمین پارس می دانند و در اکثر  نوشته های تاریخ نویسان یونانیان تمدن پارس را یک تمدن روبه انحطاط با حاکمان ظالمان و ستمگر، انسان های منفوری که جنگ ها را یکی پس از دیگری به راحتی می بازند، به تصویر می کشند و همین امر الهام بخش آن شد که با این طرز نگاه در ادبیات و فیلم های گوناگون مردم و امپراطوری پارس را به شکل منفی به تصویر بکشند. اما آیا واقعا این تصاویر از امپراطوری پارس صحیح است؟ در فیلم مستند The Persian Empire خواهید دید که بررسی های جدید امپراطوری پارس از دید مردم سرزمین پارس آشکا می کند که آن ها دارای یک نیروی غالب بودند که که بر تمامی بخش هی جهان از جمله حکومت، اقتصاد، مذهب، معماری و بسیاری موارد دیگر تأثیر داشته است.

سایر توضیحات : در فیلم مستند The Persian Empire بیان می شود که در حقیقت امپراطوری پارس اولین اولین قدرت جهان محسوب می شده است که دارای حکومتی متنوع و چند فرهنگی، اقتصادی پیشرو و مردمی پر تحرک همراه با مهندسی پیشرفته شامل جاده ها، کانال ها، پل ها وسیستم استفاده از پیک بوده است. این مجموعه در 24 قسمت همراه با کتاب این مجموعه تهیه شده است که در هر قسمت به بررسی گوشه ای از این فرهنگ و تمدن افسانه ای می پردازد. برای اطلاع از عنوان هر قسمت می توانید به لینک های دانلود مراجعه کنید. و در صورتی که قادر به دانلود این مستند جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

The Persian Empire

مشخصات فیلم مستند The Persian Empire :– ژانر : مستند– تهیه کننده : Harvey Lilley– تاریخ انتشار : 2012– مدت زمان کل فیلم : 11 ساعت و 59 دقیقه–مدت زمان هر قسمت : 29 دقیقه– محصول کشور : انگلستان– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 480p– فرمت فایل : MP4– زیر نویس انگلیسی : ندارد– زیر نویس فارسی : ندارد 

The Persian Empire

لینک دانلود