تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید PewDiePie’s Pixelings v1.0.3

PewDiePie’s Pixelings نام بازی بسیار محبوب و جذاب در سبک بازی های استراتژی و اکشن می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را به همراه فایل دیتای بازی از سایت ما دریافت کرده و از آن لذت ببرند . داستان این بازی از آن جایی شروع می شود که مشکلی در سرتاسر زمین ایجاد شده است ، یک موجود خبیث و مرموز در حال استفاده از ساکنین پیکسلند است . شما باید این دشمنان را شکست داده تا آرامش و تعادل را بازی در پیکسلند برقرار کنید . در ابتدا باید تیم خود را تشکیل داده و از کارت هایی که نیرو هایی را با قدرت های منحصر به فرد در اختیار شما می گذارد استفاده کرده و به نسبت استراتژی خود در بازی آن ها را بچنیند و به جنگ با این دشمنان بروید . این بازی دارای گیم پلی ساده و آسانی می باشد که شما فقط باید نیروهای خود را بکشید و بر روی جایی که می خواهید آزاد کنید ولی سختی کار شما آنجایی می باشد که باید تاکتیک و استراتژی خاص خود را در مقابل دشمنان داشته باشید ، پس با تمرین و محاسبات دقیق باید به استراتژی درست در بازی دست پیدا کنید . شما با برد در مقابل دشمنان منابع آنها را تسخیر خواهید کرد و سپس با استفاده از آن ها می توانید کارت ها و نیروهای جدیدی را در بازی داشته باشید و یا آنها را در طول بازی ارتقاء داده و قدرتمند تر سازید .
نام: PewDiePie's Pixelings
حجم فایل: 172+31 مگابایت
شرکت سازنده: Outerminds
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.0.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk+zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 3+
پیش نیاز: اندروید 4.2 و بالاتر

PewDiePie's Pixelings - v1.0.3 + Data

Journey to Pixeland, home of the cute Pixelings.
Trouble has been brewing across the land; a mysterious being has been consuming Pixeland’s inhabitants. It’s up to you and PewDiePie to defeat the threatening invaders and restore order to Pixeland’s different worlds!
Assemble your team of Pixelings and take them into battle! Collect and upgrade over 30 hand drawn creatures. Meet memorable new allies and familiar faces from Tuber Simulator & Legend of the Brofist.

لینک دانلود