دانلود بازی کامپیوتر Phantaruk نسخه CODEX

Phantaruk یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Polyslash طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی PlayWay S.A. برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . مدت بسیار طولانی است که بدن , انسان ها را برای انجام برخی کارها به خود محدود کرده است . برخی از انسان ها اینگونه بدن خود را پذیرفته اند اما گروهی دیگری هم وجود دارند که پا را فراتر از این موضوعات گذاشته و به دنبال آرادی از این جسم ساخته شده از گوشت و پوست هستند . آنها به دنبال رویای ایجاد یک موجود بعد از انسان با ایده های فرابشری هستند . آنها قصد دارند تا تکنولوژی و انسان را با یکدیگر ترکیب کرده و به نوعی در بیولوژیک بشریت تغییری ایجاد نمایند .

سایر توضیحات : در حال حاضر شما سوار بر سفینه Purity-02 و جز اولین موجودات کمپانی H+ خواهید بود . رویایی که ذهن خود می پروراندید حالا به یک کابوس بی پایان بدل شده است . در این بازی شما باید تمامی تلاش خود را برای فرار از این سفینه به کار گیرید اما قبل از رفتن باید به برخی معماها پی ببرید . هر دقیقه ای را که پشت سر می گذارید , شانس زنده ماندن شما کاهش می یابد . با تزریق ماده ای به بدن شما , سیستم دفاعی بدنتان نسبت به برخی واکنش ها مقاوم شده است اما هنوز هم خطراتی وجود دارد که جان شما را تهدید می کند . هرگز در طول بازی بدون فکر دست به انجام کاری نزنید زیرا موجودی که نامش در افسانه ها برده شده و حالا از او به عنوان اسطوره ای باستانی یاد می کنند , در کمین شما نشسته است و هر لحظه انتظار شکار کردنتان را می کشد .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Phantaruk-Screen

 مشخصات بازی  Phantaruk :نام بازی : Phantarukپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Polyslashمنتشر کننده : PlayWay S.A.سبک بازی : اکشن و ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Phantaruk

لینک دانلود