تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Phantasmal Survival Horror Roguelike نسخه CODEX

Phantasmal Survival Horror Roguelike یک بازی در سبک ترسناک می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Eyemobi Ltd ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Eyemobi Ltd یکی از استودیوی تازه تاسیس می باشد که این بازی را به عنوان اولین بازی خود منتشر کرده است ، در این بازی سازندگان سعی داشته اند که با ترکیب المان های بازی های ترسناک سبک ترس را که چند سالی می باشد به سمت اکشن شدن رفته است به ریشه های خود بازگرداند . بازی ترسناک Phantasmal Survival Horror Roguelike محصول این تفکر می باشد ، سازندگان قول داده اند که با بازی کردن این عنوان ترسی را تجربه خواهید کرد که در هیچ بازی دیگری مشابه آن موجود نمی باشد . در این بازی سازندگان از سیستم رندمی استفاده کرده اند که باعث شده است هر بار تجربه این عنوان با سری قبل ان متفاوت باشد و این امر باعث می شود که این بازی هیچ گاه برای شما تبدیل به یک بازی تکراری نشود .

سایر توضیحات : یکی از نکاتی که باعث می شود بازی های ترسناک را بیش از یک بار تجربه نکنید تکراری بودن بازی می باشد بطوری که شما انتظار حمله دشمن در مناطق تعیین شده را دارید و این باعث می شود که هیچ ترسی شما را در بر نگیرد ، اما در این عنوان سازندگان از سیستم جدیدی استفاده کرده اند که دشمنان بازی بصورت رندوم باری شما ظاهر می شوند و شما را در مناطقی که به هیچ وجه انتظار حظورشان را ندارید قافل گیر کرده و باعث ترس شما می شود . شما در این بازی در نقش یک انسان عادی می باشید که وارد یک مکان ناشناخته شده اید و باید پرده از رمز و رازهای این مکان بردارید . شخصیت شما در این بازی یک کماندو یا یک ابر سرباز نمی باشد شما یک انسان معمولی می باشید که دارای ضعف های جسمی و روحی زیادی می باشید که باعث شده است شخصیت اصلی بازی بسیار باورپذیر شود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Phantasmal Survival Horror Roguelike نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : Phantasmal Survival Horror Roguelikeپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Eyemobi Ltdمنتشر کننده : Eyemobi Ltdسبک بازی : مسابقه اینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Phantasmal Survival Horror Roguelike

لینک دانلود