دانلود نرم افزار PhotoScape X Pro v4.0.2 نسخه ویندوز

PhotoScape X Pro

یک نرم افزار فوق العاده در زمینه ویرایش تصاویر میباشد. شاید امکاناتی که در این برنامه قرار داده شده است تا بتوانید به کمک آنها تصاویر خود را به بهترین شکل ویرایش کنید در کمتر برنامه کم حجمی مانند PhotoScape X Pro وجود داشته باشد. هر چیزی که برای ویرایش یک تصویر نیاز است را

نرم افزار PhotoScape X Pro

در اختیارتان قرار خواهد داد. یکی از ویژگی های فوق العاده این برنامه ایجاد انیمیشن و تولید فایل های GIF میباشد. تغییر رنگ تصاویر، ایجاد فایل های GIF، ترکیب رنگ ها، نمایش تصاویر با فرمت RAW، و بسیاری از قابلیت های دیگر همگی از ویژگی های این برنامه به حساب می آیند. همچنین به شما این اجازه را میدهد تا فرمت های RAW را تبدیل کنید. رابط کاربری زیبا و کاربر پسند این برنامه نیز باعث شده تا بازخورد های مثبت زیادی را دریافت کند. چندین عکس را با هم ویرایش کرده و هر کدام را به نحوی متفاوت تغییر دهید. تصاویر خود را برش داده و یا آنها را بچرخانید تا جلوه بهتر و زیباتری را به خود گیرند. علاوه بر این یک سری افکت فوق العاده نیز در این برنامه وجود داشته که به شما در ویرایش تصاویر و یا ساخت انیمیشن کمک خواهد کرد.
نام: PhotoScape X Pro
حجم فایل: 240 مگابایت
شرکت سازنده: MOOII TECH
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v4.0.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

PhotoScape X Pro v4.0.2

Everything you need to edit photos. It is is an all-in-one photo editing software which provides photo-related features such as Photo Viewer, Editor, Cut Out, Batch, Collage, Combine, Create GIF, Color Picker, Screen Capture, RAW images and More.

لینک دانلود