تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Photoshop CC Create Retouching Actions

Photoshop CC Create Retouching Actions یک فیلم آموزشی مناسب برای کسانی است که می خواهند هر چه بیشتر و بهتر با نرم افزار فتوشاپ آشنا شوند. دوره آموزشی Photoshop CC Create Retouching Actions توسط شرکت Skillshare آماده شده است و Marcin Mikus آن را تدریس می کند که مهارت خاصی در زمینه روتوش و ویرایش عکس ها دارد. کار با Photoshop خیلی گیج کننده و زمانبر نیست به شرط آن که شما بدانید چه کاری می خواهید انجام دهید و این که چه کاری باید انجام دهید تا خواسته خود را برآورده کنید، پس این دوره آموزشی به شما کمک می کند تا بتوانید در بخش روتوش تصاویر دانش خود را کامل تر کنید.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Photoshop CC Create Retouching Actions یاد می گیرید که چگونه با صرف کمترین هزینه روتوش را انجام دهید، بدون آن که از کیفیت کار شما کاسته شود. همچنین در این فیلم شما یاد می گیرید که چگونه قسمت های مختلف پوست را اصلاح کنید علاوه بر آن یاد می گیرید که چگونه با اکشن فتوشاپ های روتوش کار کنید. هر آنچه در زمینه کار با اکشن فتوشاپ به آن نیاز دارید در این دوره آموزشی در اختیار شما قرار می گیرد. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Photoshop CC Create Retouching Actions

سر فصل های دوره آموزشی Photoshop CC Create Retouching Actions :– مقدمه و معرفی اکشن های فتوشاپ – تفکیک فرکانسی – تئوری – تفکیک فرکانسی – اکشن استاندارد – چگونگی کار کردن با اکشن– تفکیک فرکانسی – اکشن توسعه یافته – تمیز کردنمشخصات فیلم آموزشی Photoshop CC Create Retouching Actions :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Skillshare – مدرس : Marcin Mikus – مدت زمان آموزش : 48 دقیقه– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Photoshop CC Create Retouching Actions

لینک دانلود